lingwistyka stosowana na UW

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję osób, które orientują się jaki był próg punktowy na ling. stosowaną na UW w zeszłym roku. Mam pytanie bo słyszałam, że liczono także ustny? interesuję mnie raczej francuski jako pierwszy język wiem, że jest tylko 15 miejsc!!! ale jeżeli ktoś wie coś na ten temat, a może studiuję właśnie tam to proszę odezwijcie się!!! z góry dzięki serdeczne:)
Kiedyś ktoś wrzucił na formu listę z zeszłorocznymi wynikami i wyszło, że musimy mieć ok. 90% (czyt. powyżej;) ) z rozszerzenia. O ile wiem to ustnych nie biorą pod uwagę, tak przynajmniej jest oficjalnie:D
A nie ma przypadkiem 20 miejsc? Ech też się tam wybieram, ale coś cienko tą moja maturę widzę....
Hej, a na lingwistykę stosowaną trzeba mieć maturę z 2 jezyków obcych?
Np jęsli ktoś zdawał na maturze tylko francuski i polski na rozszerzonym ma szanse się dostać?/
Niestety nie, bo lingwistyka wymaga obu języków na rozszerzonym (żadnego polskiego czy innych przedmiotów nie bierze pod uwagę) Takie studia, skoro masz dwa języki obce to muszą jakoś sprawdzić czy umiesz oba. Masz w tym roku maturę czy w przyszlym?
W przyszłym ...
No to luz:D Jeszcze zdążysz się przygotować:D:D:D
Nie zdażę się przygotować z drugiego jezyka .. powiedzmy, że idzie mi dobrze w szkole tylko z francuskiego.. z anglika nawet znam gramatyke, slówka, ale wymowa i rozumienie ze słuchu -koszmar w moim wykonaniu:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe