Kto w tym roku(2006) na Uam?

Temat przeniesiony do archwium.
wybieram sie w tym roku na UAM, kto jeszcze?? chętnie poznam.
hej;)
ja rozważam wyjazd do poznania zeby tam studiowac(bo z Lublina jestem;] )...ale jaki byl tam prog w tamtym roku??(((bo nie podaja...;/))) nio i nie wiem czy mam szanse...
pozdrufki!!
Hej! Ja też startuje na UAM tylko zobaczymy co z tego wyjdzie;) Oczywiście na romańską:D:D:D Z przdmiotów wymaganych brakuje mi jeszcze tylko pisemnego francuskiego, heh... Może się spotkamy za rok na univerku:D:D:D
ja mam luz, bo jestem finalista olimpiady
Moim celem tez jest Poznan i jakas filologia na UAMie. Zloze papiery na rozne kierunki zeby sie zabezpieczyc. To ty jako finalista jestes od razu przyjmowany..?
A ile lat uczyłeś się francuskuego zanim zostałeś finalistą olimpiady?
Miroslavas ale z ciebie fraciarz:D Nie masz problemów z całą tą akcja maturalno-rekrutacyjną.

Gratuluję tytułu finalisty:D:D
dzieki, dzieki
francuski od ostatniej klasy podstawowki rekreacyjnie, a na poważnie od liceum, a już tak serio serio od polowy II klasy
tak jestem przyjety bez niczego
mimo tego ze nie mam problemow z maturami itp, to mam swoje wlasne. zycie nie jest rozowe, choc wydwaloby sie
pozdrawiam
hmm..to uczysz sie krotej niz ja ale z lepszymi rezultatami:P Ale to sie pominie:D W ogole zdaje mi sie ze chyba ciebie kiedys spotkalam. O ile sie nie myle, bo czesto mam problemy z kojarzeniem osob. Jestes moze z Wejherowa? :>
yhy... a Ty z Lęborka? byłaś na konkursie w mojej szkole?
dokladnie tak ;> jaki ten swiat maly:P To co.. spotykamy sie w Poznaniu? :>
no pewnie!
a czy wiesz do kiedy trzeba dać im podanie, czy to wszystko do 17 lipca? co jest w ogole potrzebne?
a jak tam matura? ja dzis zdawalem angielski. zadowolony nie powiem. 20. z polskiego podobnie. ciekawe jak pojdą pisemne hehehehe
pozdrawiam
Podanie chyba z razem dokumentami sie daje. Z tego co wyczytalam na stronce UAMu to potrzebne jest swiadectwo maturalne, podanie, zaswiadczenie oplaty rekrutacyjnej tylko nie wiem do konca co ze swiadectwem ukonczenia szkoly. Ale wydaje mi sie ze nie jest potrzebne bo na oceny i tak nie patrza. Co do matury to jeszcze jestem w trakcie, w poniedzialam mam ustny polski. Reszta jakos poszla, ale raczej zadna rewelacja:P Mam nadzieje ze nie wszyscy pisza na 100% i ze gdzies mnie zechca :>
świadectwa chyba w ogóle nie musimy dawać, ale wydaje mi się, że wszystkie papiery powinniśmy zawieźć już wcześniej - chyba można składać od początku czerwca, a potem dowieźć maturalne. Chociaz słyszałam, że niektóre uniwersytety bedą mogły pobierać wyniki elektronicznie - może UAM też...
Ja też 100% nie będę miała:D Z francuskiego jestem zadowolona, nie wiem jak polski, bo z tym kluczem do wypracowania to jedna wielka loteria...
Gdyby UAM sam sobie sciagal wyniki matur byloby fajnie. Ale nigdzie o tym nic nie napisali wiec watpie.. Najlepiej pojechac w czerwcu do Pozka i sie wszystkiego dowiedziec;> A co do polskiego to slyszalam taka wersje ze klucza w tym roku nie ma, albo ze bedzie ukladany na podstawie naszych prac:P Ale to chyba zbyt optymistyczna wersja:>
No najlepiej:D Ale taka możliwość pojawiła się dopiero niedawno, więc może o prostu nie opublikowali - dla nas by było lepiej, zwłaszcza jak ktoś skałada papiery na kilka univerków
Fajnie by było bez klucza...
może jest na forum jakaś studentka lub student romanistyki na UJ wybieram się tam na jesieni i chce wiedzieć jak jest, czy atmosfera sprzyja a prof są ok? proszę
we wtorek bede w poznaniu obaczymy....
No i czego się ciekawego dowidziałeś?
Złożyliscie już papiery?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa