kto na ap?

Temat przeniesiony do archwium.
poszukuję ludzi którzy dostali sie na ap i się tam wybierają:) mnie się udało na włoski i na francuski... wybiorę chyba włoski ,ale z tego kierunku nikogo jeszcze nie znalazłam. może ktoś się przyzna, że się wybiera:)?pzdr
witam :) ja sie wybieram na romanistyke na ap! mam nadzieje ze dam sobie rade. a myslalas moze o obozie adaptacyjnym ap w zakopanym??? bo ja sie wlasnie tez wybieram ale nie znam nikogo :P hehe pozdrowienia
ja właśnie też mam taki problem, że kompletnie nikogo nie znam na ap, a nie ukrywam że niespecjalnie kontaktowa ze mnie osoba,ale mam nadzieję, że jakoś to będzie:) na obóz się niestety się nie wybieram bo wtedy akurat nie mogę:/ a skąd jesteś? z krakowa?
oj to szkoda bo ja jade na ten oboz 4 - 9.09 :) mam nadzieje ze bedzie fajnie! ja jestem z krosna, woj.podkarpackie. a ty jestes z krakowa? aha i na co sie zdecydowalas jednak na wloski czy na francuski? a co do integracji to mysle ze jeszcze bedzie duzo okazji :) pozdrawiam
no na obozie napewno będzie fajnie:P w sumie to jeszcze nie wiem co wybiore.mówię tak, że póki nie zrobiłam wpisu to sprawa jest otwarta:) zawsze priorytetem jest włoski bo jednak znacznie dłużej się uczyłam niż francuskiego,ale z drugiej strony na romańskiej jest magisterski a na włoskim nie.... itd itp nie będę truć o swoich rozterkach:P ja też nie z krakowa, ale chyba mam trochę bliżej bo z czechowic-dziedzic (woj śląskie) :) na forum ap pojawiają się już propozycje integracji na rynku w październiku także pewnie się b ędzie sporo działo:) pozdr
Ja tez dostalam sie na ap :) pozdrawiam i mam nadzieje ze wybralas francuski bo ja tak zrobilam :) mam nadzieje ze wystarczy mi trzyletniej nauki w LO francuskiego zeby nie wyleciec ;) a to moj adres: [email] wiem ze jest straszny ;)
Ja też się dostałam! :))) Do zobaczenia w październiku! :)
a moje Panie mozecie mi pwoeidzieć, czy mialyscie 100% z matury podstaowej ?
Z tego co wiem na AP na wszystkie trzy filologie
- francuską, włoską i hiszpańską -
trzeba było mieć z matury 100%.
Podstawowej ocyzwiście.
Ale w tym roku kandydaci będą jeszcze pisali test kompetencji,
więc pewnie można nim polepszyć tudzież pogorszyć swoją sytuację.
Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.