kto jest na kierunku gestion et technologie?

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
szukam osob ktore w tym roku dostaly sie na kierunek gestion et technologie na politechnike łódzką :) moze korzystaja z tego forum.. a moze jest ktos z wczesniejszych lat? pozdr
Witam!! :)) Ja jestem :))) Dostałam sie w tym roku ;)) I bardzo sie z tego cieszę, a jak :D
heh no to bedziemy razem studiowac :] a jak !
niom ;) Będziemy :) Już niedługo immatrykulacja... Trochę sie boję, bo to będzie mój 2 kierunek i nie wiem czy dam radę czasowo to wszystko pogodzić... Jak masz na imię? Ciekawe czy widzieliśmy się na rozmowie kwalifikacyjnej ;) Bo na egzaminach wstępnych w czerwcu to pewnie nie, bo z tego co widziałam, to chyba tylko ja byłam ze starą maturą na tej pierwszej liście kandydatów ;O Pozdrawiam :)
na imie mi rafał :P ale jestem z drugiego etapu rekrutacji (nie miałem rozszerzonego francuskiego ustnego i nie moglem przystapic do pierwszego) dlatego watpie zebysmy sie widzieli.. ale mam nadzieje ze sie zobaczymy 25ego :) pozdrawiam
Aaaa... no to rozumiem :) A ile osób zostało przyjętych w 2 etapie? :) bo w 1 terminie 10 ;) Kilka osób odpadło właśnie ze względu na ten francuski...
w pierwszym terminie chyba 12 :) a w drugim to nie wiem bo dostalem jedynie zawiadomienie o przyjeciu.. ale bylo chyba ok. 20 chetnych :)
Hej ja jestem z 3 roku.Jesli macie jakies wątpliwosci, pytania dotyczace np.wykładowców:) to możecie śmiało pisać. No i zycze powodzenia:)
Hej!Słuchajcie mógłby ktoś mi podać link dotyczacy tych studiów.Proszę o podanie mi czy to są studia mba lub master i czy jest mozliwość robienia ich zaocznie,bo ja juz jestem na dziennej filologii romańskiej,ale nie w Łodzi i raczej nie mógłbym robić równolegle studiów na 2 kierunkach w dwóch innych miastach(Toruń-Łódż):D Czy ciekawe są to studia? Ogólnie prosze o jakieś info konkretne. Z góry dziex!QbA,pozdrawiam
Dobra słuchajcie sam sobie już znalazłem informacje dotyczących tych studiów.Jednak to są normalnie 3+2,a ja wolałbymcoś 2letniego lub nawet rocznego,więc jednak zdecyduję się na mba na AE w Poznaniu lub na master na SGH w Wawie.Na tym kierunku gestion et technologie nie są prowadzone studia zaoczne...??Dzięki za odpowiedż...
Nie ma studiów zaocznych G et T.Są tylko w jezyku angielskim.
http://www.ife.p.lodz.pl/
WOW!! :)) Świetnie,że ktoś tutaj zagląda z GT :-)) Ja dopiero na 1 roku... ;) Jak tam ogólne wrażenia z 1 roku, a zwłaszcza semestru? Jest coś z czym ludzie długo walczą,żeby zaliczyć?? Bo na razie chyba najbardziej odbieramy tak Genie des materiaux... ;) Pozdrawiam i z góry dzięki za jakieś przydatne wskazówki :] PS. A skoro jesteś na 3 roku to gdzie wyjeżdżasz?:) I czemu nie zdecydowałaś sie na wyjazd całoroczny?:) Pozdrawiam
Wyjezdzam do Toulon pod koniec stycznia.Chetnie wyjechalabym na caly rok ale za bardzo bym tesknila za swoją Milością:)a co do Genie des materiaux no to Prof.Wendler to bardzo miły człowiek, serio.Na początku moze wydawac sie taki stanowczy i że trzeba sie Go bać ale tak nie jest.Co prawda na ustnym egzaminie u Niego trzeba bylo siedziec okolo 1 godz:)ale nie jest tak zle.Raczej wszyscy zdają (niekoniecznie za 1-szym razem),tylko ze trzeba troche sie pouczyc.On chyba daje jakis "wykaz" pytań i trzeba mniej wiecej wiedziec o co chodzi.Troche gorszy moze byc II semestr bo dochodza jeszcze laborki, ale one nie sa takie stresujace jak laborki z dr B.Radomską(Optyka).No tutaj moga pojawić sie "pewne" problemy.ITD :)
Jak cos to piszcie [email]
Salut:)
Możecie powiedzieć mi coś więcej o tych studiach na PŁ?:) Ile mieliście procent na maturze z przedmiotow potrzebnych, żeby się tam dostać? Od ilu punktów przyjmowano na studia? Czy ten kierunek jest bardzo trudny?? Jacy są wykładowcy? Czy uczniowie mający maturę dwujęzyczną muszą zdawać dodatkowy egzamin z języka francuskiego? Przepraszam za być może głupie pytania, ale chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej :D

Merci beaucoup za odpowiedź:)
Pozdrawiam
Hej, też jestem bardzo zainteresowany tymi studiami, czy wystarczy zdana matura z matematyki i francuskiego na poziomie rozszerzonym? Jak wygląda nauka przedmiotów ścisłych po francusku? Jeżeli zagląda tu ktoś, kto studiuje na tym kierunku, proszę o jakieś informacje
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa