filologia romańska plus drugi kierunek

Temat przeniesiony do archwium.
Zaczynam studia w pażdzierniku ( prawdopodobnie na uamie) i zastanawiam się, czy nie zacząć od pierwszego roku historii sztuki i filologii romańskiej lub hiszpańskiej. pierwsze pytanie: czy myślicie, że to w ogóle jest fizycznie możliwe;)? Zdaję sobie sprawę, że lekko nie będzie, ale odrobina życia towarzyskiego też by nie zaszkodziła.
I drugie pytanie: jak wyglądaja studia w grupie poczatkującej francuskiego na uamie? uczyłam sie francuskiego w liceum, niestety nie wysilając sie zbytnio:/. Czy są też lektoraty z ang?
To jest możliwe - jakby nie patrzeć większość romanistów ma jakiś drugi kierunek. W grupie początkującej nie jestem więc nie wiem na ile moja wypowiedź będzie rzetelna:D Generalnie grupa "0" ma więcej zajęć z PNJF niż zaawansowane, coś na zasadzie lekcji w liceum tylko w większej ilości: resztę zajęć mają w języku polskim, egzaminy oczywiście też:D Na lektoraty można chodzić oficjalnie od drugiego roku (nieoficjalnie, kto sobie załatwi to może chodzić już na pierwszym roku) i do wyboru masz: hiszpański, włoski, portugalski, baskijski i chyba rumuński.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia