Romanistyka na Uj ;-)

Temat przeniesiony do archwium.
Kandydaci na romanistyke na uj wpisujcie swoje wyniki z polskiego,języka obcego i przedmiotu (napiszcie też jaki to przedmiot) :)
o rany, to wy macie jeszcze przedmiot dodatkowy liczony w rekrutacji? nie uwazacie ze to przesada?, no ale nic, moze tylk otak m isie wydaje...
Nie mamy liczonego ,ale jeden przedmiot trzeba zdać. Takie są wymogi polski+obcy+minimum jeden przedmiot.
i polski rozszerzony ?????? od prosze.
Sprytnie, dodatkowy zdany przedmiot to sito na Giertychowskich spadochroniarzy?
I po co komu była ta idiotyczna amnestia maturalna.
Tylko przyczyni się do stygmatyzacji niektórych maturzystów jako "gorszych".
witam:) sładam na romanistyke na uj i uam, prawda jest taka,ze wolalabym na uam..ale zobaczymy. moje wyniki to:
polski.roz 84%
francuski roz. 89%
rancuski ustny 90%
no i nieszczęsna historia 77%.
a jak Wasze wyniki?
polski roz. 90%
franc rozsz. 94%
franc ustny 100%
wok rozsz. 76%

ale nie jestem pewna czy chce iść na UJ, w każdym razie jeszcze się waham, ale papiery złożyłam, Pozdrawiam :)
Nie ma takiego przedmiotu jak wok!!!!!
czepiasz sie :P Wiedza o Kulturze
Prosze niech mi ktos powie czy na każda romanistyke jest wymagany polski rozszezrony bo nie gdzie nie jest jasno napisane .
oj przepraszam, chodziło o historie sztuki :/ tylko, że w szkole nazywa się to wok, i pomieszało mi się :P
zresztą czy to takie ważne? mnie to do szczęścia potrzebne nie będzie, na studia też mi się to nie liczy ;)
A to trudny przedmiot masz ja tam wole wiedzę o społeczeństwie bo jest chyba najłatwiejsza.
no to jak z tym polskim ??
nie na wszystkie uczelnie, wiem że na AP w Krakowie na pewno nie jest wymagany :] w ogóle polskiego tam nie biorą pod uwagę chyba... liczy się wynik z podstawowej matury z francuskiego i wynik egzaminu praktycznego ;) co do innych uczelni to nie wiem, bo ja się orientuje tylko co do Krakowa ;)
pozdrawiam!
egzaminu praktycznego...?
no własnie Egzaminu praktycznego ... ?????? :|
Dziubki oto informacja ze strony Uj :

Nowa matura: suma punktów uzyskanych na pisemnym egzaminie maturalnym z języka polskiego i języka obcego nowożytnego (angielski, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, portugalski) - poziom rozszerzony lub z języków klasycznych (łaciński, grecki) - poziom podstawowy.


u mnie polski 100% francuski analogicznie
bez kitu, jak ty to zoriblas ze z polaka rozsz mialas 100% i z franka?! to w ogle possible bylo ? maja ludzie łby...
oszukiwalam:D jestem podwojna finalistka - wpadam do tesco godzina 2:22 a tu akurat taka promocja:P
a tak na moje zezowate szczescie bylam 11 z francuskiego a do 10 miejsca byly indeksy - ale dobrze jest tylko takie glupie uczucie byc pierwszym za podium
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia