Kto startuje na UJ?

Temat przeniesiony do archwium.
Może porównamy wyniki i punkty? Mi wyszło, że mam 122 pkt, ale nie wiem ile jest max chyba 150. Wiem, że mam za mało, ale mam nadzieję, że może jakoś tam się wcisnę, może się uda z odwołania. A wy jak tam oceniacie swoje szanse? Denerwuje mnie to, że z AP i umcsu już były wyniki, a na resztę trzeba czekać.
a nie jest przypadkiem tak ze max to 200? (% rozsz franc + % rozsz polski)???
Mi też się wydaję,ze max to 200. i jesli tak jest to mam 175 ptk. złożyłam na uj,ale zobaczymy, raczej się tam nie dostanę.. pozdrawiam:)
dlaczego? wg moich 'nieoficjalnych' ;) danych z zeszlego roku wystarczylo na rome 162-6 (???) w tym roku nie powinno byc gorzej bo nie ma zadnego nowego boomu na francuski, a rocznik 88 to wg niektorych juz zapowiedz nizu demograficznego poczatku lat 90.
też słyszałam o niżu,ale musisz wziąć pod uwage fakt,że uj to uj i duuzo ludzi tam startuje..nie wiem.. już niedługo wszystko będzie jasne ;)
hehe ten niz to tak dla jaj podalam;) nie ma na to reguly ile bedzie kandydatow i jak beda mocni. ale w kazdym razie nie sadze ze bedzie wieksze oblezenie niz rok temu.
:) a składałaś gdzieś jeszcze?
nie bo przespałam skladanie papierow na AP (a wyskoczyli z jakims dziwnym terminem 27 czerwca...) tak ze mialam troche stresu przed wynikami z matury, ale w sumie poszlo mi lepiej niz w ogole marzylam i w taki sposob zostalo mi w kieszeni 85 zł... a jak sie nie dostane to witaj irlandio...:))))
tez myslałam,ze mi gorzej poszło.. ja żłozyłam jeszcze na uam. i wolałabym tam sie dostać. powodzenia :)
ja też mam nadzieje, ze się dostanę. Złożyłam na Ap i Uj ale wolałabym Uj ze względu na większy wybór specjalizacji:D nauczycielska mi nie leży raczej. Ile masz w sumie pkt diabotine? może się na Uj spotkamy jak szczęście nam dopisze ;-)
ja nie mam wyjscia musze sie tam dostac:D:D mialam skladac jeszcze na UW (tam juz mam wstep jako finalistka) ale w koncu tez odpuscilam sobie
w sumie wyszlo mi 192 pkt i na razie spie spokojnie:)
a jak u ciebie?
do zobaczenia w pazdzierniku;)
oj kobieto, to kto się ma dostać jak nie Ty :P super, Uj masz w kieszeni wg mnie:) ja mam 184.. no zobaczymy 17 czy za bardzo mi nie zawyżyłaś progu;p pozdrawiam! ;)
eee to nie masz sie co bac!!! tylko 8 pkt roznicy... bedziemy na roku chyba ze zlikwiduja nam kierunek:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ici on parle français