Filolgia romańska na UŁ

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich :) Kto się wybiera w tym roku na romanistykę na UŁ ? wyniki za tydzień a ja się już straaasznie denerwuję ;) nie wie ktoś może jakie były progi w tamtym roku ? Amities :)
ja sie wybieram....i tez sie nie moge doczekac wynikow:P
no właśnie to czekanie jest najgorsze ;)
hy:d le fou tez sie wybiera:D. ale jakos chyba zle nie bedzie 60 miejsc a tylko ok.90 os zapisanych.martwic zaczne sie dopiero 16(umk)i 17(uł) kiedy dowiem sie ze mnie nie zechca nigdzie, bo wtedy beda problemy z wojem :P
może nas zechcą ^^ bo jak nie to ich strata :P
nono, ich strata:D. nie wiem czy przezyja fakt,ze nie to nie oni(wykladowcy uł) beda spedzac upojne wieczory nad rozszyfrowyaniem moich hieroglifow, albo na zajeciach- sluchania mojego boskiego francusko-rosyjskiego akcentu:D nie wiedza co traca!
a może jednak ;) kto wie,on verra :D jak na razie jeszcze możemy być optymistycznie nastawieni :P dziś jesczez tak :D co nie zmienia faktu, że boję się i tak ;)
jespere que tout ira bien ,ecris a moi :[gg] si tu veux ^^
popieram Wasze nastawienie! po prostu musi byc dobrze:) a wszystko dlatego ze romanska to jedyny kierunek na ktory składam...czas wszystko zweryfikuje:P a jak sie nie dostane? to nie wiem co ze mna bedzie....zaczna sie problemy z wojem i pewnie tam skoncze! mimo wszystko nie trace nadziei, bo w koncu marzenia sie spełniaja:) TOUT IRA BIEN. j'en suis sûr!
oj tak, masz rację, musi być dobrze, po prostu musi i tyle, innej opcji nie przewiduję ;) dostaniemy się wszyscy :D no bo czemu nie ? ;)
mysle ze nie ulega watpliwosci fakt, ze sie dostaniemy na filologie! innego scenariusza byc nie moze! trzeba miec nadzieje. gdyby było tylu kandydatow jak np na dziennikarstwo to nawet bym nie marzył o tym ze sie dostane...no ale na romanska zaledwie 87....powinni przyjac wsztskich !! kto jest za?? (a tak w ogole bardzo mi miło ze sie ktos ze mna zgadza:P)
o tak wszystkich wszystkich !! ^^ ( a nas to już napewno ;P )
hehe:) ja sie dostałem:D kto jeszcze...??
ja mam napisane " zakwalifikowany" co to oznacza? :D
Chyba to, co myslisz...ja tez sie dostalam ale raczej nie zawitam tam....powodzenia dla tych ktorzy tam ida..
ja też ja też :D ale jestem szczęśliwa ^^
a jednak marzenia sie spełniaja....
ano jednak tak :) I bardzo mi ta opcja odpowiada ;]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa