wyniki rekrutacji na filologię romańską(uj)???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
Witam :) czy wie ktoś może kiedy zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji na uj? bo nie wiem czy ja nie umiem sprawdzać, czy ich jeszcze nie ogłoszono...
hihi wlasnie zadalam takie samo pytanie na innym watku:)))) jest nas juz 2 wiec chyba jednak to nie my jestesmy imbecylami tylko ujotowi sie nie spieszy...:/ a potem zostawia nam pewnie 1 dzien na wpisy i sobie bedziemy stac w kolejeczkach://////
A próbowaliście może do nich dzwonić? Ja, przyznaję, nie mialam odwagi. Okropnie mi zalezy na tych studiach. Ale podobno w tamtym roku przez kilka pierwszych dni to tylko telefonicznie mozna było te informacje zdobyć.
byłam dzisiaj przypadkowo na uczelni i dojrzalam kartke ze przepraszaja ale dalej pracuja nad listami i pojawia sie dzis lub jutro na ERK... tylko ze to bylo bez daty:D czyli jutro tez bedzie jutro:D:D
No to niezbyt fajnie. Ja jestem ze Świnoujścia i kawelek bede miala zeby dowiezc im dokumenty. Niestety.
nie przejmuj sie, czas jest do wtorku, zawsze mozesz jechac po niedzieli! zgromadz sobie wczesniej papiery wszystkie, np zaswiadczenie lekarskie o zdolnosci do podjecia studiow - bo wymagaja!!!
to mi ulżyło..bo już myslałam,ze ze mna jest coś nie tak :) heh, ja tez mam spory kawałek do uczelni..wiec nie wiem. Mam nadzieje,ze bedą te wyniki najpóżniej jutro. Bo moi znajomi maja już wyniki na uj, tyle,ze na inne kierunki..,
Nie przejmujcie się niczym - UAM w zeszłym roku 2 razy przesuwał termin ogłoszenia wyników rekrutacji tak, że dostaliśmy jakieś 2 tygodnie później niż powinniśmy - widać UJ ma ten sam problem:D
Na Uam tez złozyłam..ale tez jeszcze wyników nie ma..czekanie jest najgorsze:(
Ja dziś z czystej ciekawości dzwoniłem na uczelnię i zapewniono mnie, że wyniki będą do północy. Pożyjemy, zobaczymy!
no byłoby dobrze.. bo czekanie jest najgorsze..eh, byle do północy w takim razie:)
nie!!!! ja jutro musze wstac o 4.50:( nie bede czekac do polnocy:D:D
to może bedeą wcześniej..bo ja tez musze bardzo rano wstać..Zresztą mam takie wrażenie,że dziś ich jeszcze nie bedzie.. Obym się myliła. pozdrawiam:)
hihi na bank nie bedzie;) co wy eszcze nei wiecie co to jest uj???:D ale i tak przeczekam te 2 godziny;) a jutro w pracy bedzie haaalllo:D
Nie no już niech nie przesadzają.. bo jajko zniose jeszcze przez te 2 godz...
Jej... A jest tu ktos ze stara matura?
ja też!! :D ileż można czekać?!
no nic, ja chyba wyłączę komputer i włączę dopiero jutro po 12.00:D żeby się już nie denerwować.. ale jak jutro nie będzie.... ojj na samą myśl mi się nóż w kieszeni otwiera ;D
( nie no żartuje:PP)

cierpliwości wszystkim ! :P łączę się z Wami w cierpieniu ;-)
heh, ja też chyba daje sobie spokój.. chociaż nie wiem:P tak bardzo jakoś mnie korci..no pozyjemy, zobaczymy.. Ja już chcę, wręcz żądam te wyniki:P
Piszcie, czy dostaliście sie na UJ. Ja jestem na liscie rezerwowej, bo ze stara matura dostalo przyjeli tylko 5 osob!
dostałam się :):):)
powiedzcie mi jak to jest z tym zaświadczeniem lekarskim?? Nic nie pisze,że trzeba dowieźć :/ no ale podobno jest wymagane na wszystkich uczelniach:/
ja też sie dostałam:)
A ja dostalam sie na AP! Szcześliwam :)
a moglibyście podać swoje wyniki z matury??skoro się dostaliście :) bardzo gratuluję :D:D:D orientujecie sie może, ile było osób na jedno miejsce????:)
i ja tez na uj - do zobaczenia w pazdzierniku
i ja i ja!!!:D:D
podobno było ponad 1000 podań na cały instytut romanistyki, czyli bardzo duzo. ciezko jest wyliczyc dla poszczzegolnych specjalizacji. na pewno hiszpanska i wloska mialy wiecej niz sama romanska. a portugalska jest co 2 lata.
heh, no ja też :D
dostałam się z rezerwowych ze starej matury. dokładnie było ok. 1500 podań, z tego ok. 150 ze starą maturą, a że liczba miejsc dla starych maturzystów przyznawana jest proporcjonalnie do liczby podań - dlatego 6 ze starą osób na 60 na romanistyce, po prostu genialnie. co do innych filologii - już jestem na portugalskiej, nie polecam... pozdrawiam i do zobaczenia w październiku :)
ja nie dostałam sie na uam.Miałam 73% a przyjmowli od 81.Z tym że na uam był 2,5 osoby na miejsce to myślicie że mam jeszcze szanse z rezerwy?
Dlaczego nie polecasz filologii portugalskiej?
Proszę o odpowiedź :)
hmm... Nie chcę nikogo zniechęcać, dlatego pocieszę że nasza luzytanistyka to przy innych filologiach wakacje :P A tak na serio to chodzi o brak dobrej kadry, stąd niski poziom niektórych zajęć. Dla wielu osób był drugi kierunek, większość z nich studiowała jeszcze drugą filologię.
a tak z ciekawości - dlaczego pytasz, dostałaś/eś się? :)
pozdr
nie, ostatecznie nie składałam na ten kieruenk,
choć pierwotnie miałam taki zamiar.
Również jestem studentką innej filologii, choć nie na UJ.
Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa