przeniesienia na uj

Temat przeniesiony do archwium.
hej! wie ktos moze co trzeba zrobic zeby przeniesc sie po roku na uj? a jezeli wymogiem jest srednia pow. 4.0 to chodzi o srednia z sesji czy z calego roku? bardzo prosze o odp papa!
Najlepiej zrobisz, jesli zadzwonisz / napiszesz / udasz sie do sekretariatu IFR UJ, tam dostaniesz najbardziej pewne i aktualne informacje. http://www.filg.uj.edu.pl/ifr/index.php?id=sekretariat&idioma=pl
dziekuje Ci za odpowiedz ale poki co to raczej sie tam nie udam bo mam do Kraka ok.400 kilosow:( chcialabym uslyszec opinie kogos kto cos wie albo sam to przezyl:)
pliska pomozcie
Ja też planuję się przenieść do Krakowa na drugi rok.Będę się niedługo orientować,jak będę miała jakieś informacje dam znać. pozdrawiam
byłabym bardzo wdzieczna za informacje. ja chciałabym wiedzieć czy jesli chodzi im osrednia 4 to chodzi o srednia z ocen z calego roku czy z egzaminow i czy nie ma juz zadnych szans gdyby ta srednia wyniosla np.3,9?pozdro
Średnia dotyczy ocen z całego roku, ze wszystkich przeżytych sesji:)
czyli dotyczy ocen tylko z egzaminów w sesji tak? a jak to jets z roznicami programowymi? ile mniej wiecej jest dopuszczalnych? a jezeli miałabym juz jakis przedmiot który bedzie na uj dopiero na 2 rokuto miałabym zaliczony? dziex z gory pozdro
a ja mam takie (moze dziwne) pytanie: mozna sie przenoscic z dowolej uczelni, czy tylko jakis okreslonych?
ja mysle ze mozna tylko z uniwerku na uniwerek.....ale pewna nie jestem...a wie ktos moze jak to jest z roznicami programowymi? ile mniej wiecej jest dopuszczalnych? a srednia brana jest tylko z egzaminow tak?
Zadzwoń do sekretariatu IFr, czasem wprowadzając jakieś zmiany, więc najlepiej sięgnąć do źródła:) Myślę, że mogą kazać zrobić Ci dodatkowo jakiś kanon, ale głowy nie dam:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka