!!!!!UAM i UMK progi punktowe!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam...mam pytanie odnośnie rekrutacji na romanistykę na te dwie uczelnie. Rozumiem, że muszę zdawać rozszerzony polski i w tym wypadku angielski oraz franka podstawy. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są dolne progi punktowe na te kierunki? na ile minimum musiałabym zdać maturę z tych przedmiotów? z francuskim nie ma problemu, tylko gorzej z tymi rozszerzeniami... pomóżcie:D:P
Taak,ja też jestem zainteresowana UMK.CZy koniecznie trzeba zdawac rozszerzenie z polskiego,a moze wystarczy bardzo dobrze zdac franca??? z gory dzieki za info:)
Z tego co mi wiadomo to na UMK potrzebny jest tylko francuski roz. Jednakze na UAM to juz polski i francuski, dodatkowo biora nawet pod uwage francuski ustny roz.

A jak z tymi programi? Zna ktos moze? Ich nigdzie nie mozna zdobyc ;p
do mnie doszły słuchy, że
na UAMie na romanistyke dają 10pkt gratis, jeśli ma się fr na świadectwie maturalnym (?) . koleżanka mówiła, że pisze tak na stronie UAMu
tylko nie wiem ile w tym prawdy......
jesli ktos wie cos o progach to tez bede wdzieczna za info... i jeszcze jedno-czy na UAMie są studia zaoczne na romanistyce? prosze o odpowiedz i z góry dzieki:)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia