rekrutacja uam

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem kto tworzył ta strone...ale za nic nie moge sie dokopac do
terminów rekrutacji na filologie fr...

bynajamniej na łodzkim wrocławkim czy na UW wszytsko jest
czytelne...dzieki za odp
Niestety nie pomogę ci w sprawie rekrutacji, ale mam pytanie:
co miałeś na myśli pisząc "BYNAJMNIEJ na łódzkim, wrocławskim wszystko jest czytelne" Czy ,że przynajmniej na wymienionych uczelniach jest w porządku, czy że bynajmniej nie jest?
to ze na wymienionych uczelniach wszytsko jest czytelne i bez problemu idzie odczytac daty rekrutacji, mimo iz najlbizej mi na UAM to jestem podłamany ich strona internetowa...dlatego pytam kiedy bedzie rekrutacja bo nie chce rodziców a na wakacje jak najbradziej chce pojechać.
homard-źle użyłeś słowa bynajmniej ;p bynajmniej to nie to samo co przynajmiej ;p
podam ci tak prosty przykład:
Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.
;p

a co do uam.
na stronie romanistyki jest jak byk napisane, ze dokumenty trzeba składac do 7 lipca,ponad to w regulaminie studiów jest napisane, że rektor do konca kwietnia poda termin składania dokumentów oraz internetowej rejestracji.
Dzieki za news:-)

Ja uzyłem tylko bynajmmniej, to enka uzyła tych dwoch słów w sywm poscie ja przynajmniej nie uzywałem:-)

Wracajac do tematu głownego... to w sumie nie zły bajzer ze rektor dopiero pod koniec kwietnia ustali ostateczny termin wiazac mi rece az do tego czasu...
no wiesz ma to zrobić DO konca kwietnia, moze przypadkiem zrobi to w tym tygodniu chociaz słyszałam ze na UAM idzie im z rekrutacja cięzko;p
A nie wiesz jak w tamtym roku to wygladało ? W tamtym roku do 18 lipca sie wyrobili ? Bo chyba 1 sierpnia no to już bede rqaczej na pewno wolny od rekrutacvji uamu ....mama tak nadzieje przynajmniej
poczytaj sobie na tym wątku jak to jest z rekrutacja w Poznaniu:
http://www.francuski.ang.pl/Kto_sie_dostal_na_UAM_5370.html
jak widzisz wyniki poznali dopiero pod koniec lipca. heh kpina bo zycia sobie ulozyc nie mozna ;/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia