NKJO Opole

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

czy ktoś z Was jest może w NKJO w Opolu na specjalności francuskiej? :) Czy ktoś może mi pomóc i odpowiedzieć, czy zdając tam trzeba już znać francuski (jeśli tak, to na jakim poziomie), czy też uczą go od podstaw? Na stronie NKJO nie ma żadnych informacji o specjalności francuskiej, stąd kolejne pytanie - od kiedy ta specjalność istnieje, czy jest nowa? :)
Jeśli coś wiecie, piszcie! Dzięki in advance. Pozdrawiam!
A może jest ktoś z romanistyki z UO i wie cokolwiek na temat francuskiej w NKJO? Proszę o pomoc! :)
Ja ukończyłam NKJO w Opolu na specjalności francuskiej i ta specjalność nie istnieje już od 2 lat z powodu braku chętnych dlatego nie ma żadnych informacji na ich stronie o tym kierunku... Jak studiowałam to żeby dostać się do NKJO trzeba było znaść już trochę francuski ale wiem że potem planowali zrobić rekrutacje na specjalność na której francuski mial być nauczany od podstaw... A w tym roku jak jest to nie mam zielonego pojęcia najlepiej zadzwoń lub napisz maila do sekreteriatu-tak będzie najprościej.
Aha jeszcze jedno: jak studiowalam to na sepcjalności francuskiej nie można było zdawać egzaminu licencjackiego w NKJO tylko musieliśmy jechać na uniwersytet patronacki, tj. UWr.
Ja ukończyłam NKJO w Opolu na specjalności francuskiej i ta specjalność nie istnieje już od 2 lat z powodu braku chętnych dlatego nie ma żadnych informacji na ich stronie o tym kierunku... Jak studiowałam to żeby dostać się do NKJO trzeba było znaść już trochę francuski ale wiem że potem planowali zrobić rekrutacje na specjalność na której francuski mial być nauczany od podstaw... A w tym roku jak jest to nie mam zielonego pojęcia najlepiej zadzwoń lub napisz maila do sekreteriatu-tak będzie najprościej.
Aha jeszcze jedno: jak studiowalam to na sepcjalności francuskiej nie można było zdawać egzaminu licencjackiego w NKJO tylko musieliśmy jechać na uniwersytet patronacki, tj. UWr.
Dziękuję bardzo imienniczce :)

Właśnie poinformowałam się w sekretariacie, no i specjalność francuska jest, ale wymagana jest znajomość języka na poziomie nowej matury... Więc nic z tego niestety :/

Mogę spytać czy mieszkasz w Opolu?
Już nie - w Opolu mieszkałam tylko przez 2 ostatnie lata studiów w NKJO.
Ah oui... Hm, a może mogłabyś polecić jakiegoś kompetentnego nauczyciela/nauczycielkę francuskiego? :)
A w jakim mieście? W Opolu?
Tak, przeprowadzam się do Opola i chcę się wziąć za francuski :)
Podaj mi Twojego maila-myślę że mogłabym Ci kogoś znaleźć
[email] :) Będę wdzięczna za info.
oki już wysłałam Ci maila
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka