czy ktoś studiuje eksternistycznie na uj?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc:) czy znacie kogos kto studiuje eksternistycznie na uj? chciałabym nawiazac kontakt z taką osobą gdyż planuję za rok rozpocząć takie studia magisterskie i chciałabym wiedzieć jak to wygląda:) pozdrawiam:)
Ja co prawda zastanawiam sie nad przeniesieniem na francuski eksternicznie (licencjat- po ukonczeniu 1 roku gdzies indziej), ale wiem za to trybie stydiowania, bo niektore zasady na uj sa stale (wiec uwazam ze moge Ci co nieco napisac:))....
* Program studiów obejmuje wszystkie przedmioty przewidziane dla studiów stacjonarnych II stopnia. Studenci eksterniści nie uczestniczą w zajęciach dydaktycznych, indywidualnie przygotowują się do egzaminów i składają prace kontrolne, konsultują się we własnym zakresie z egzaminatorami. Po złożeniu pracy magisterskiej i zdaniu egzaminu magisterskiego w języku kierunkowym, absolwenci uzyskują stopień magistra filologii.
* na uj jest tak z przedmioty sa podzielone na podstawowe, obowiazkowe, i specjalizacyjne. sposord gamy przedmiotow wybierasz sobie takie ktore chesz zdawac w danym roku aby wyrobic konkretna liczbe punktow ( np ja na prawie mam co roku 60 punktow, i zeby ukonczyc =5 letnie= musze miec 300 punktow ECTS) jednak sa i takie, ktore sa odgornie przypisane do roku- obowiazkowe (zwykle maja wecej punktow)
Jakbys jeszce cos chciala wiedziec w sprawach formalnych to pisz na [gg] :)
PS. najlepsze jest to ze w tym trybie nie ma limitu miejsc:)

« 

Inne

 »

Inne