Studia zaoczne WSM Legnica 2009/2010

Temat przeniesiony do archwium.
francuska olcia 29 Sty 2009, 12:20 odpowiedz
WZNAWIAM TEMAT NA ROK 2009/2010!!!
Apeluję do pracujących, kochających francuski i chcacych uczyc sie zaocznie!!!
Chcę licencjat francuskiego zaocznie we wrocławiu, oczywiscie jest to niemożliwe. Wybrałam najbliżej, czyli Legnicę. Dzwoniłam do menedżerskiej i się dowiedziałam ze 25 osob musi byc minimum. mam zlozyc podanie o przyjecie bez zadnych dokumentow, a najwyzej jak sie uzbiera 25 osob to szkola bedzie sie ze mna kontaktowac i wtedy bede dosylac reszte dokumentów. dajcie mi szanse spelnic marzenie mojego zycia i zapisujcie się!
RAZEM naprawde możemy wiele!! bede dojezdzac z wroclawia autem jakby co, moge zabierac trzy osoby, żaden problem.
w razie czego służę pomocą: moje [gg]

tinavers 8 Lut 2009, 16:10 odpowiedz
Ja rowniez jestem zainteresowana filolofia francuska w trybie zaocznym w Legnicy w Wyzszej Szkole Menedzerskiej na rok 2009/2010. Dolaczam sie do listy. Serdecznie pozddrawiam
witam na jakim poziomie powinnam być aby studiować zaocznie w legnicy? wystarczy poziom A2?
Salut! :) je też marzę o francuskim zaocznie, więc dołączam się do listy. Jestem z Wrocławia, więc WSM w Legnicy jest najlepszą alternatywą. Niech jak najwięcej ludzi się zapisuje to może w końcu uda się otworzyć ten wspaniały kierunek :) Pozdrawiam wszystkich kochających la langue français!
Tez mam chec sie zapisac do WSM , fajna szkola ale dosc problematyczna.
W tym roku zdaje do NKJ we WROC ale jak sie niedostane to mysle nad WSM.
Tyle ,ze ja niemusze koniecznie Franc , moge tez Ang, albo raczej powinnam.
Apropo jazdy autem - nieradze zawsze tego robic, wariaci kierowcy a pociag w 2str. to 16zl, czesto kursuje wiec niema problemu, czasem tylko dluzej niz 1,5godz, ale autem tez rzadko dojezdzalam w godzine, a jestem wprawnym kierowca od lat.
Ale nieprzejmujecie sie zbytnio terminami skladania podan, ta szkola spokojnie podchodzi do studentow wiec bez obaw, ja sie przed 1 padziernika itak niebede tam starac o przyjecie. POzdrawiam :)
Jesli ktos jest chetny dac znac co i jak to moj mail [email]
PS. do "francuska olcia" moglabym twoj mail? nieuzywam gg, a chetnie utrzymalabym kontakt. Tez jestem niepierwszej mlodosci, 27 prawie na karku wiec tez niechce sama sie pakowac na nowe studia.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego