UW - lingwistyka stosowana

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) Mam pytanie odnośnie rekrutacji na lingwistykę stosowaną na UW. Czy dostałbym się mając 94% z angielskiego i 91% z francuskiego (oczywiście rozszerzone)???? I czy ktoś się tam wybiera?? Może znacie progi z zeszłych lat??? pozdrawiam :)
A na jaką kombinację? Myślę, że powinno się udać :). Ja w tamtym roku dostałam się na fr-ang, ale zrezygnowałam ze "poważnych wzgędów osobistych" (; [staram się nie żałować]. Życzę powodzenia!
Kombinacja francusko-angielska. Ja się zastanawiam pomiędzy UŚ a UW, kusi mnie ten UŚ, dlatego że tam jest program tłumaczeniowy, a na UW bardziej nauczycielski. Na razie zarejestrowałem się tylko na UŚ, do piątku mogę jeszcze na UW, dlatego się zastanawiam :)
Hey, też wybieram się na lingwistykę stosowaną do Warszawy. Słyszałam, że rok temu progi z pierwszym francuskim były 190 pkt... Ja składam na kombinację ang-fr, tez nie wiem czy się dostanę. Mam 100% z fr. jako finalistka olimpiady i 92 % z ang... Progi na te uczelnie mnie przerażają, ale staram się myśleć pozytywnie, bo to są jedyne studia, które mnie tak naprawdę interesują ;).
Ja wybrałam angielski na UJ, również wahając się między tym, a ling. stos. w warszawie. Wygrały względy osobiste, ale nie wiem czy to dobrze.. teraz czytajac "staram sie nie zalowac" nie wiem co myslec..
Względy osobiste to beznadziejny doradca w dziedzinie studiów, ale może w Twoim wypadku to był dobry wybór :P
Buu :( dlaczego?
obym nie pozalowala decyzji :D
Nie potrafie sobie wyobrazic ze mozna zalowac tego ze sie poszlo na UJ na filologie angielska nawet na koszt lingwistyki stosowanej w Wawie ;P
Mną kierowały inne powody :P
Witam:) mam pytanie, które zapewne przewinęło się już tutaj wiele razy. Kieruje je szczególnie do studentów lub absolwentów lingwistyki na UW? Czy warto studiować ten kierunek?? Czy wiedza zdobyta podczas studiów jest wystarczająca aby podjąć zawód tłumacza(jakiegokolwiek)?
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia