Studia - NICEA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,czy ktos wybiera sie w tym roku na studia do Francji,na Université de Nice?
W końcu ktoś, kto wybrał Nice ;) Wybieram się tam na studia, ale niestety nie w tym roku, muszę jeszcze podszkolić język.... powiedz na jaki kierunek się wybierasz? Będziesz robić licencjat czy magistra?
licencjat. Angielski z Hiszpanskim-pociesze Cie... moj francuski wcale nie jest az taki dobry,powiedzialabym nawet ze nie wiem jak sie tam dogadam,przynajmniej na poczatku.A moze zloz papiery w tym roku? Ja dopiero teraz bede skladala.Naprawde... z tego co sie orientowalam,to nie musisz znac dobrze języka na początku a biorąc pod uwage to,że studiujesz język obcy to już w ogole.Zajęcia są po angielsku,więc jeśli tylko znasz w miare angielski(bo wiesz jaki jest poziom tego języka u francuzów) to dawaj w tym roku,we dwójke zawsze raźniej.
podszkolić język? w Polsce,czy we Francji? Jezeli w Nicei to mozna sie jakos umowic
No to super, ja niestety chce studiować lettres modernes to jest odpowiednik filologii polskiej i musze dobrze znac francuski, juz na 1 roku jest masa literatury, gramatyki itp wiec i tak bym pewnie odpadła ;) Jade jako au pair, ale niestety do Paryża, nie moglam znalezc zadnej ciekawej ofery w Nice... ale planuje w tym czasie odwiedzic Nice, takze moglybysmy sie spotkac :) To jest moje [gg] . Twoj kierunek tj langues etrangeres appliquees? Chcesz pozniej zostac we Francji, czy wracasz do Polski?
Tak, langues etrangères et appliquées. Szkoda,szkoda.Bo zawsze we dwójke raźniej.Moj email : [email] więc jak coś to pisz,gdybys chciala przyjechac. Narazie planuje jechać,zrobić licencjat tam, wrócic i magisterskie zrobić w Krakowie. No tak, wydaje mi się,ze jedynie języki obce nie wymagają tak bardzo znajomości francuskiego
Czy ktos się orientuje czy w na uniwersytecie w Nicei trzeba znać hiszpański czy można uczyc się od początku?? Bardzo bym chciał tam sudiować jednak nie znam za dobrze hiszpańskiego. Proszę bardzo o odpowiedź! Z góry dzięki ;)
Albo czy chociaż jest tam połączenie angielski-francuski??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia