kto z was wybiera sie na "zerową" grupe na UW

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Jestem ciekawy ilu z was wybiera sie na nowo otwarty kierunek na UW czyli grupe zerowa z jezykiem francuskim i jakich progów sie spodziewacie.
jestesmy swiezo po maturze. Jak wam poszło i jakich wyników oczekujecie ?
czy wynik z matematyki ma tu duzo do przewazenia ?
Ja bym bardzo chciała tam trafic, ale niestety nie pisalam rozszerzenia z jezyka a chyba jest wymagana matura rozszerzona :/ A ty z czego pisałes?
rozszerzony angielski i polski ale z tego co wiem interesuje ich polski podstawowy.
tak wiec z tych które sie dla nich liczą to:
-podstawowy polski
-podstawowa matematyka
-podstawowy angielski
-rozszerzony angielski
Mam nadzieję ze nie bedzie zbyt wielu chętnych...
strasznie chciałbym się tam dostać :)
W sumie to dowiemy się w tym roku dopiero jak wielu chętnych i ile osób jest na jedno miejsce bo to nowy kierunek na UW
Ja się wybieram, ale dopiero za rok :) wciąż mnie jednak szokują te 3 lata, które mają doprowadzić z poziomu podstawowego do C1, ale skoro obiecują... mam znajomą, która studiuje italianistykę, też poszła od zera. Mówiła że pierwszy rok to był istny koszmar, ale nie powiem, po włosku zasuwa już naprawdę bardzo dobrze (jest na 2. roku) :D
A co do liczby osób, to ogólnie na romę są 3 osoby na miejsce, poza tym później część z nich rezygnuje, przenosi się więc szanse dostania się są całkiem realne. Trzeba tylko dobrze to rozszerzenie z języka napisać :)
ja bym się wybrała, ale wychodzi mi 71,35/100 więc nie wiem czy się dostanę :/
Ja składam na warszawski z zerową znajomością, zdawałam podstawowy francuski i rozszerzony angielski. Dzisiaj dostałam wyniki, podliczyłam punkty i wyszło mi 88,05/100. Mam nadzieję, że są szanse, ale to nowy pomysł i nie wiadomo jeszcze, ile osób będzie składało :)
Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia