Romanistyka UJ

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Chciałam dowiedzieć się od studentów filologii francuskiej na UJ kiedy wybiera się na tym kierunku specjalizacje? Czy dostając się na studia od razu dostaję się na specjalizacje czy wybieram ją dopiero po którymś roku studiów/ na II stopniu?
Byłabym też wdzięczna za informację na temat zeszłorocznych progów na fil. fr. oraz ogólnego poziomu znajomości języka.
Z góry dziękuje za informacje!
Hej. specjalizacje wybierasz po I cyklu studiów. Także jeszcze masz czas na podjęcie decyzji:) W tym roku był podział na grupę ze znajomościa fr i bez. Razem były 4 grupy. Jakieś pytania??:)
Tak. Właśnie interesuje mnie poziom języka w grupie zaawansowanej. I jak z progami punktowymi?
Hm, juz dokladnie progow nie pamiętam, ale jak bedziesz miala z dwoch jezykow cos koło 85% powinnaś się spokojnie dostac:) No chyba, ze zdajesz łacine, wtedy przelicznik jest inny. Są dwie grupy zaawansoane, jedna niższa, druga wyższa. W ssumie nie wiem, czy jest ogromna różnica mniędzy nimi, ale jakas jest. Jesli uczyłaś się franucskiego miare intensynie przez liceum to spokojnie sobie poradzisz. nie wiem, czy zależy Ci na jak najyzszym poziomie, czy boisz się, ze nie dasz sobie rady gr zaaansowanej. Ogólnie, jest fajnie:)

« 

Nauka języka