Filologia romańska KUL 2011/2012

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
Hej! Dostałam się na romanistykę na KUL w II naborze, do grupy początkującej. Łączę się z obawami niektórych z was, ponieważ kompletnie nie znam języka! Uczyłam się jedynie angielskiego (miałam 75% z rozszerzenia). Jeśli wykładać będą po francusku to polegnę na starcie:D
A co do testu dzielenia na grupy- jaki sens jest wypełniania go przez ludzi, którzy wcześniej nie mieli styczności z językiem? ;p przecież sama nazwa wskazuje, grupa "zerowa"
Cześć dziewczyny! Składałam papiery na drugi nabór, udało się, także dołączam do grona romanistek;-).
Do zobaczenia w październiku. Pozdrawiam!
Witamy:)) i do zobaczenia 3 października!
swoją drogą nie wie nikt może czegoś na temat rozpoczęcia albo planu zajęć?
Witajcie witajcie :) Wiadomo mi tyle, że o 9 jest msza, a plany zajęć są na e-kul, ale na romanistyce na razie prawie nic nie ma.
pauline, to widzę, że wiesz tyle co i ja:) podobno na mszy mówią kto gdzie ma rozpoczęcie. no nic, jakoś damy sobie radę;)
To znaczy, że obecność na mszy jest raczej obowiązkowa...
hej;)
msza chyba nigdy nie jest obowiązkowa;), a informacja o pierwszym spotkaniu pojawi się na tablicy w IFR i tam też pewnie będzie wisiał aktualny plan zajęć.
Test kwalifikujący do tych grup pisali ci którzy mieli jakiś kontakt z językiem i chyba kilka osób tak przeszło do grupy zaawansowanej, ci którzy nie umieli nic w ogóle do tego nie podchodzili;p
Na pierwszym roku jeden wykład jest w języku francuskim, a drugi po polsku.
http://www.kul.pl/rozpoczecie-roku-akademickiego-2[tel],art_31657,1317113768,0.html o! tu jest wszystko na temat rozpoczęcia :)
pauline92 dzięki za linka;-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia