JAK PRZYGOTOWAC SIĘ NA STUDIA ??

Temat przeniesiony do archwium.
CZESC ! CZY MOGLBY KTOS MI POWIEDZIEC W JAKI SPOSOB PRZYGOTOWAC SIE NA STUDIA ? CHODZI MI O TO W JAKI SPOSOB MOGE SIE DOWIEDZIEC KIEDY DOBRAC SOBIE JEZYKI ( JESTEM ZAPISANA NA ROMANISTYKE W KRAKOWIE I CHCIALBYM DOPIAC DO TEGO WLOSKI I HISZPANSKI JESLI TO W OGOLE JEST MOZLIWE), CO MUSZE ZABRAC ZE SOBA NA PIERWSZY DZIEN I JAK TEN DZIEN WYGLADA >???
zapytaj się na forum Twojej uczelni, z pewnością takowe istnieje.
Napisałam ale niestety jakby wszyscy spali nic nie wiadomo ;(
Na UAMie, pierwszego dnia mamy test znajomości francuskiego, żeby nas przydzielić do grup zaawansowania (nie chce straszyć, oczywiście). Nie wiem, czy jest możliwość, żebyś uczyła się zarówno włoskiego jak i hiszpańskiego. Zazwyczaj wybiera się oprócz francuskiego jeden romański. Dowiedz się, czy masz go już od pierwszego semestru. Co do pierwszego dnia, również mam go przed sobą.. Został jeszcze miesiąc, spokojnie.
Trzeba teraz o wakacjach myslec :D
Szkoda ale może akurat będzie można jakoś się zapisać na dwa + francuski. Mówisz że test hmmm... ja zdawałam taki aby dostać się na te studia ale jeśli będzie jeszcze jeden to zobaczymy ;-) A poza tym może odbija mnie ale kurde jestem ciekawa jak coś przebiegu tego wszystkiego w pierwsze dni i chciałabym dobrze się zaopatrzyć w to co trzeba ;-) :P:P ale dobra, poczekam jeszcze chwile :P:P:P
1 pazdziernika dowiesz sie o wszystkim co i jak
AHA super nie widziałam tego postu i na tym drugim zapytałam o rozpoczęcie a tu już mam odp z góry ;-) super dzięki, milo z Twojej strony ;-)
Ale ja jestem nieogarniety zbyt w takich sprawach wiec mi nie wierz na slowo :D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia