HEY CZY JEST TU KTOS ?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc ;-) czy ktos tu w ogole zagląda ?? wydaje mi sie jakby nikogo nie bylo zreszta nie tylko tu na innych forach (np, mojej uczelni jest tak samo) . Chcialam popytac o pare rzeczy ale nikt nie odpisuje wiec nie wiem kiedy tu ktos wejdzie ? ! pozdro
a na jaką uczelnie i kierunek się wybierasz? :D
Ja tu zagladam dosc czesto, ale jesli chodzi o dzial studia to mam juz to za soba, a wiec raczej sie w tym konkretnym miejscu nie udzielam.
Ja jestem ;D to nie ty Madeleine idziesz na UP na nienauczycielskie? :D
To ja :P Ty też idziesz ? Może w wodzie gorącej jestem kąpana :P bo to jeszcze miesiąc ale chciałabym wiedzieć coś na temat studiów ;-)
tzn dostalbym sie na nienauczycielskie, ale wolalem isc na nauczycielskie mimo ze nie wiaze swej przyszlosci z nauczanim ;)
Rozumie. To na pewno się spotkamy gdzieś w przejściu :P:P A odbiegając od tematu :P:P kiedy się zaczynają zajęcia jakieś ? od 1 października ? Tak dziko bo we Francji normalnie od 5 września już zaczynają POZDRO I DZIEKI ZA ODP ;-)
we Francji z tym kijowo jest, pamietam w podstawowce i w collegu trzeba bylo, od 8 do 16:30 siedziec z szkole, porazka.
a noo :P znam to :p ale najgorsza była według mnie stołówka i te kraty :P:P Człowiek się czuł jak we więzieniu :P
nooooo okropnosc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa