filologia romańska łódź zaoczne- chętni???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, składam dokumenty na filologię w łodzi (wschód - zachód szkoła wyższa w łodzi), jednakże potrzeba kilkunastu osób aby utworzyć grupę, z tego co wiem zainteresowanie jest duże ale mało osób składa dokumenty. Wiem że podobne posty już się pojawiały. Także jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam, bardzo zalezy mi na zaocznych, gdyż pracuję, ale z tego co się dowiadywałam jest to możliwe tylko w łodzi. szukałam też w wa-wie. A może ktoś wie gdzie jeszcze są zaoczne blisko warszawy. Pozdrawiam
Ja byłabym zainteresowana filologią romańską zaoczną :) . Orientujesz się czy zjazdy byłyby co dwa tygodnie, czy co tydzień?
byłabym zainteresowana, moze znalazłabym kilka osób chętnych plus ja - od przyszłego roku. 1[tel]mój numer gg jakby coś było wiadomo
W połowie sierpnia złożyłam już do tej uczelni formularz na zaoczny licencjat z francuskiego, ale powiedziano mi, że na razie jestem jedyną chętną. Bardzo mi zależy i ucieszyłam się, jak zobaczyłam tutaj wpisy innych chętnych osób. Jest nas już kilka, to może jednak uda się zebrać grupę w tym roku akademickim? Ela
Ja też jestem zainteresowana francuskim zaocznie, ale czy to jest od podstaw??? trochę rozumiem, ale to nauka samouka, bez ładu i składu, zapomniałam zapytać, jak dzwoniłam. Powiedziano mi, że jest kilka osób chętnych, a to może być już połowa grupy i żeby wysłać formularz zgłoszeniowy.