Filologia romańska ze znajomością fr UW

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Zastanawiam się nad romanistyką ze znajomością fr na UW. Czy są może jacyś studenci tego kierunku na tej uczelni? Trochę się martwię, bo mój francuski nie jest taki dobry jak chociażby angielski i nie wiem, czy sobie poradzę na zaawansowanym fr. Mógłby mi ktoś napisać jak wyglądają zajęcia na początku? Np czy od razu wykłady są w języku francuskim? I ogólnie jak wykładowcy, atmosfera i ogólnie co tylko komuś do głowy przyjdzie :) Z góry dziękuję za wszelkie informacje, zawsze byłabym trochę spokojniejsza.
hej:) ja studiowałam na dziennych na UW francuski i zrezygnowałam ze względu na wysoki poziom, zajecia sa prowadzone w jezyku francuskim, mnóstwo slow nie rozumiałam mimo ze zdałam rozszerzenie z francuskiego.Ludzie sa trochę przemądrzali.Teraz zapisałam się na zaoczne, może będzie mi łatwiej
Dzięki wielkie za odpowiedź. Trochę mnie tym zmartwiłaś.. No właśnie tu jest problem, bo kierunek ze znajomością może się okazać za trudny, z kolei od podstaw też chyba bez sensu iść. We francuskim nie czuję się zbyt dobrze, jak porównuję z angielskim to tak cienko.. No nic, w każdym razie powodzenia na zaocznych :)
Ja też się trochę zmartwiłam w tym momencie.. Mam takie pytanie do studiujących ten kierunek, czy z poziomem francuskiego tak B1/B2 można sobie poradzić na 1 roku??
Dobre pytanie, ale niestety chyba pozostanie bez odpowiedzi :<

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia językowe