Filologia romańska od podstaw KUL 2013/2014

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 62
Dzięki za propozycję, ale niestety nie skorzystam bo właśnie wczoraj zdobyłem pokoik ^^' ale fajnie że się odezwałaś :) zawsze to lepiej już kogoś znać przed rozpoczęciem studiów :D
Kurcze szkoda, ale to nic;) Pewnie że fajnie masz fb? Wygodniej by było pisać i suuuper jest już chociaż troszkę kogoś znać, szkoda tylko ze jestem w innej gr;/a jak mita też jest z Tobą??
Mita też w grupie początkowej i jeszcze czeka na wyniki rekrutacji :D Tak, mam zbuka, ale wolałbym nie podawać do niego linku tutaj, na forum :D jeśli możesz podaj mi swój gg lub mail, wyślę ci tam linka :D
edytowany przez Dav94: 16 lip 2013
[email] wielka szkoda, że jesteście w początkującej.A miałeś francuski w LO?
Mimo wszystko fajnie poznać pasjonatów franca;))
Ja nie miałem francuskiego, mimo to darzę ogromnych uczuciem wszelkie języki. Miałem jako rozszerzenie angielski a od podstaw niemiecki.:D P.S wysłałem ci wiadomość z linkiem :P
hej ;) czy jestem pasjonatką francuskiego haha to się jeszcze okaże, na pewno hiszpańskiego ;) i czy będę na romanistyce to w sumie też ;) nic jeszcze nie wiem.
DO DAV:O matko!Angielski, Niemiecki fuu;P Zaraz zobaczę maila.
DO MITIA: Ja bym startowała do grupy bardziej zaawansowanej bo wydaje mi się, że szybciej możesz się dostać a francuski nie jest trudny szybko wszystko ogarniesz;) Mi osobiście strasznie podoba się francuski i włoski zawsze chciałam się uczyć włoskiego a nigdy nie miałam możliwości więc w końcu spełnia się moje marzenie;d
Niemiecki byłby fajniejszy, gdyby większość nauczycielek nie była tępymi dzidami ^^' A ja tam pałam większą miłością do francuskiego i hiszpańskiego niż włoskiego :P
Nigdy nie uczyłam się włoskiego ale jest piękny;dwogóle te języki są fajne i portugalski też spoko xD Ja miałam taką pindę od angiels. i nic teraz kompletnie nie umiem;(
Trudny jest hiszpański??:)
hiszpański jest cudowny, dość prosty <3 tak jak włoski ;) szkoda, że nie ma takiego połączenia.
Zazdroszczę Ci hiszpańskiego:) Jakbyś chciała kiedyś dorobić na korkach, daj znać;d
haha nie no bez przesady :D taka dobra to nie jestem chyba haha
Ale dzień dobry wiesz jak powiedzieć;d
haha myślę, że dam radę ;)
To na korki możemy się umawiać;d
haha no pewnie ;)
ok:)w razie czego pisz na maila, do października:)
spoko ;) ja we wrześniu w ogóle proponuję spotkanie haha nie wiem co wy na to? ;)
Bardzo mi się ten pomysł podoba!:)
Fajny pomysł! Co wy na to, żeby się spotkać, dajmy na to, dzień przed rozpoczęciem roku akademickiego? 30 września wypada w poniedziałek :D
Jak najbardziej jestem za;) 30 września godz 16??Miejsce zostawaim Wam,gdyz sama KOMPLETNIE nie znam jescze Lbn, ale pocieszam się, że to kwestia czasu;d
Znacie kogoś oprócz nas, kto bd studiował od tego roku romańską??
nie znam jeszcze nikogo ;D a co do spotkania, to spoko ;) ja znam Lublin, więc coś ustalimy jeszcze
ok,super;) masz fb bd mi łatwiej?
haha okej ale to na maila link Ci wyślę ;D
ok, czekam
Hej! Też zaczynam studia na romanistyce od października ;) Byłoby super, gdybyśmy wcześniej odnaleźli się na facebooku, a we wrześniu spotkali na jakimś piwku czy kawie ;p
Kisia0007, wysłałam Ci maila. Sprawdzaj skrzynkę ;p
Powstała grupa na facebooku naszego kierunku, zapraszam ;)

Filologia romańska KUL 2[tel]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 62

 »

Ici on parle français