Studia Językowe we Francji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Mam pytanie dotyczące przyjęcia na studia. Wiem, że na początku marca powinnam złożyć deklarację o przystąpieniu na wybrany kierunek studiów, logując się przez francuską stronę. Moim pytaniem jest, jakie dokumenty są potrzebne po zakwalifikowaniu na wybrany kierunek? Chciałabym również, dowiedzieć się o jakie dofinansowania mogę się ubiegać ? Czy ktoś z Was ubiegał się o któreś z nich. Wybrałam studia językowe w Stasbourgu.

Proszę o informacje :)
"Studia językowe" to dość szerokie pojęcie... ? Lista wszelkich koniecznych dokumentów na pewno jest/będzie dostępna na stronie uniwersytetu, więc... raczej nie możemy wiedzieć więcej, niż Ty sama :)
Ach, już pamiętam - aglistyka, tak? :)
Musisz dobrze śledzić informacje na stronie i ewentualnie kontaktować się z uniwersytetem. Oczywiście nadal aktualna jest jedna kwestia: to nie są studia po angielsku. Nie studiowałam tam osobiście, ale znałam 3 osoby, które zaczęły tam swój pierwszy rok, jedna z nich była Polką uczącą się dopiero francuskiego. Zrezygnowała po jakimś czasie, przenosząc się na studia FLE/FLS.
Co do stypendiów - jest tego sporo - CAFy, APLe, pomoc socjalna, etc... Jest też stypendium dla obcokrajowców, chyba po ok. 2 latach studiowania, było to jakieś 400 euro.
Dziękuje za odpowiedź! :) Tak, dokładnie są to studia z trzema językami 1.Angielski/Niemiecki 2.Polski/Niemiecki 3.Chorwacki/Polski/Czeski/Słowacki. Osoba odpowiadająca na mojego e-maila z Uniwesytetu stwierdziła, że wystarczająca jest znajomość j. francuskiego na poziomie B2, na tym kierunku. Jeśli chodzi o FLE/FLS jakie studia są to dokładnie?
Ach, czyli LEA, tak?
Studia FLE są dopiero od poziomu magisterskiego, tzn. po licencjacie - albo po innym magisterium.
Wydaje mi się, że jest to coś podobnego. Interesujący mnie kierunek nazywa się Languages and Interculturality, nie jest to LEA ;)
Temat przeniesiony do archwium.