Studia we Francji po licencjacie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, jestem obecnie na 2 roku filologii Angielskiej, mam perfekcyjnie opanowany jezyk Angielski i od roku ucze sie francuskiego ktory mam jeszcze na poziomie hmm... kiepskim :( Polska mature zdalem kiepsko gdyz niestety nie przywiazywalem uwagi do mojej przyszlosci, chcialbym zrobic sobie studia podyplomowe np: z informatyki lub finansow tyle ze we francji, jak myslicie czy jest to realne i nad czym powinienem sie skupic aby to zrobic? czy mozna po Polskim licencjacie z Filologii Angielskiej udac sie na studia podyplomowe z jakiegos innego kierunku?
Zeby zapisac sie na magisterke trzeba miec poziom C1 i miec licencjata z czegos przyblizonego.
Zalezy czy chcesz koniecznie magisterke robic czy tzw.BTS-jest tu lepiej widziany,a przy rekrutacji patrza na mature (informatyka,finanse-bac S czyli przedmioty scisle).
Tak pisza,a w rzeczywistosci biora pod uwage cale Twoje podanie,wiec zacznij szukac pracy w tych branzach,rob staze i probuj. Trzeba sie napraszac,wydzwaniach,nekac ich i Cie przyjma.
Zalezy tez czy chcesz tu pracowac... i tak:
-informatykow jest zatrzesienie,nedznie placa i duzo wymagaja,
-bankowosc-zamykaja placowki i...przenosza sie do sieci, wiec moze mieszanka informatyki i finansow byc rozwiazaniem :)
A Twoje pytanie powinno brzmiec,co we Francji nie jest realne? :)

« 

Pomoc językowa