nauka francuskiego w poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
chcialabym od wrzesnia/pazdiernika zaczac nauke facuskiego..dla poczatkujacych (jestem juz po roku nauki na tym poziomie na AE..ale wiadomo..to nie jest glowny cel nauczania na AE)

czekam na jakies komentzarze, przestrogi czy szkoly godne polecenia
juz dawno nie chodziłam na kurs francuskiego, ale w czasach, kiedy tego jezyka się uczyłam godne polecenia były kursy prowadzone przez Dom Bretanii na Starym Rynku (mają swietnie zaopatrzoną biblio- i wideotekę, organizuja wiele imprez kulturalnych, ostatnio juz nie tylko francuskojezycznych ale i hiszpanskich-, celtyckich, zapraszaja gości). Mysle, ze Alliance Francaise tez nie spuscił z tonu. Mnie osobiscie bardziej podobało sie w DB, nadal zaglądam tam do biblioteki, w której mozna spotkac gosci francuskojezycznych przeglądajacych prasę- i kontakt z zywym jezykiem za darmo :)
gdziekolwiek - powodzenia w nauce tego pięknego, choc mało użytecznego jezyka :)
hmm..wlasnie wpadlam na strone Domu Bretanii szukajac czegos w internecie..i bylam ciekawa opinii m.in. na ten temat
nie chcialabym tez polegac na jakichs \"nowoczesnych\" szkolach..gdzie niestety czesto pieniadze i czas ida na marne
Asiorka i jak Dom Bretani coś jeszcze wiesz na temat jakości ksztalcenia?? Bedę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam
Szukam opinii na temat szkół języka francuskiego w Poznaniu, proszę o komentarze
zastanawiam sie nad kursem francuskiego na poziomie tak sredniozaawansowanym. Rozwazam rozne szkoly, ale glownie Alliance Francaise albo Dom Bretanii. Czy ktos moze mi pomoc swoimi opiniami na temat ktorejkolwiek z tych (lub innych) szkol?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa