instytut francuski w krk

Temat przeniesiony do archwium.
WITAJCIE>>> znacie może instytut francuski w krakowie.. jak tak to podzielcie sie ze mnią swymi wrażniemi.. jestem cie kaw jak tam uczą.. czy sie opłaca i wigule czkam .moje [gg]
czesc.IF w Krakowie znam: skonczylam tam 3 semestry francuskiego, potem kurs gdzie indziej a teraz ucze sie prywatnie. Generalnie IF jest OK: atmosfera przyjazna, male grupy. Ale raz trafilam na nauczycielke, ktora wysmiewala wypowiedzi uczestnikow kursu i to mi sie nie podobalo. Oprocz tego mam zastrzezenie do poczatkowych poziomow: (1.1-2.1) - nie ma wogole gramatyki, co mnie akurat nie bardzo odpowiadalo. Ale suma sumarum podstaw mnie nauczyli i polecam. Cenowo nie sa najtansi. Ja teraz mam lekcje prywatne i jestem baaardzo zadowolona, takze pod wzgledem finansowym.
Instytut Francuski polecałem już wielokrotnie i polecam nadal!!! To jest najlepsze miejsce w Krakowie, jeśli chcesz się nauczyć tego języka. Bez problemu przeprowadzili mnie przez wszystkie poziomy DELFa, teraz jestem szczęśliwym studentem filologii romańskiej.
A co do ceny... nie są wcale tacy drodzy, a na pewno nie drożsi od dobrych szkół językowych.
Gorąco polecam!!!