piosenki céline

Temat przeniesiony do archwium.
Ktos chce kilka nowych piosenek céline dion z jej ostatniego best of français?
chciałabym cię prosić o tych kilka piosenek, ostatnio oglądalam wywiad z Celin na TV5 i znowu odżyło we mnie zamilowanie do jej tworczości, z góry dziękuję; mój mail: [email]
ja bym prosiła, ucze sie francuskiego nawet niezle mi idzie, tylko z wymowa mam problemy i podobno sluchanie piosenek mi pomoze... jesli mozesz to wyslij mi pare na maila: [email] z gory merci;)
jak najbardziej [email] dziekuje z gory
tez poprosze:) [email]
mogłabym poprosić również o jakieś kawałki? Mam duże problemy z rozumieniem ze słuchu,a niedługo matura.... byłąbym bardzo wdzięczna [email]
jesli jeszcze moznato ja tez poprosze tych kilka pioseneczek, z gory dziekuje :-) i pozdrawiam
moj mail: [email]
[email] merci:)
mam nadzieje ze do wszystkich wszystko doszlo
Ja tez bardzo bym prosiła;)
[email]
tez bardzo proszę. [email] z góry dzięki
do mnie doszlo dziekuje jeszcze raz :-) a mam pytanko czy macie moze piosenki takich wykonawcow jak: Raphael Caravane, James Blunt, Tina Arena ???? jesli tak to moglabym tez prosic o ich wyslanie moj mail: [email]
acha i jeszcze Mylene Farmer :-) buziaczki !!!!
ja mam plytke mylene farmer
a tak na marginesie ma ktos plyte chrysalide patricka fiori?brakuje mi 4 kawalkow
dzięki serdeczne za pioseneczki, tylko gdzie znaleźć do nich teksty
Bardzo prosze o piosenki!!!!!!!!!
kto ma ladne romantyczne piosenki??jak ''Emmanuelle'' ,ja mam tylko Tytanica z videoclipem i pare wloskich. Wyslijcie i prosze ja tez wysle:} [email] czekam z niecierpliwoscia
Dziękuję Kamila za piosenki!!!;*
nikt nie ma ladnych romantycznych piosenek? bardzo prosze. nie mam ani jednej francuskiej a tak bym bardzo chciala, a jeszcze do tego nie znam wykonawcow i niewiem ktore sa ladne:{ [email]
ja bym bardzo chciała bo wybieram sie na konkurs piosenki francuskiej i szukam fajnej piosenki. Z gory dziękuje!!!!. [email]
milo by mi bylo gdybys takze je mnie przeslala [email] dzieki
polecam stronke www.emp3world.com
Ja mam piosenki Raphaela i Chimene Badi...Polecam Retomber amoureux...Piszcie na maila

[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe