Pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc chciałem sie konkretnie zapytać w ten egzamin który tzreba zdać aby isc do 1 klasy ponieważ aktualnie mieszkam we Francji i niedługo zamieszkam w Krakowie i chciałem kontunować nauke j.francuskiego.Jak ktoś wie coś na temat tego egzaminu niech odpisze.Aha i jak ktoś ma np. zaliczonego DELF'a to jak to jest...Proszę o odpowiedź.
hej, ja w czerwcu zdaje delfa. wlasnie jestem w trakcie nauki... masz szczescie.... kontakt z zywm jezykiem... nie strac tej szansy i naucz sie jak najwiecej! pozdro.delf a1 jest latwy(chocicaz trzeba kupe czasu poswiecic) wiec nie powinnien sprawic ci klopotu.
dzieki za informacje a tej Francji to ja juz mam dosyć !!!
alez dlaczego???/ moim najwiekszym marzeniem jest obudzic sie rano w domu we francji i jesc sniadanie z francuzkami :P francja, moze juz przeminely lata jej swietnosc , to ndal urzekal obcokrajowcow... kto wiem... moze uda mi sie zatrudnic w jakiejs firmie pol-francuskiej w paryzu.... :) pozdrawiam
No i mi się też tak wydawało że to bedzie fajnie jezdzenie metrem do szkoły itd.Ale jak przyjechałem tu i poszedłem do szkoły to chiałem jak najszybciej wracać do Polski,a teraz juz niedługo wracam i sie ciesze i nie zaluje ze zostawiam tyvh arabów.Pozdro :D

« 

Kultura i obyczaje

 »

Życie, praca, nauka