problem z kursem

Temat przeniesiony do archwium.
chcialam sie dowiedziec jaka szkole w wawie polecacie komus zaawansowanemu. Nie jest to moze super poziom ale chyba w miare bo robilam campusa 3, ale niestety moja grupa w tppf podejrzewam ze sie nie zbierze :(. jest taka jakas dziwna zaleznosc, ze czym wyzszy semestr tym mniej grup i coraz mniej ludzi. to mnie najbardziej wpienia bo do tppf chodzilam ze 4 semestry i teraz na starosc, mozna powiedziec, przyszlo mi szukac szkoly brr!!!
Mam ten sam problem. Uczyłam się 8 lat francuskiego - ogólnie.Szukałam teraz kursu, żeby zdać albo Delfa 5,6 albo CFA, w Alliance jest ok.,ale tam zaczynają dopiero 17 pażdz., we Voila nie mogą zebrać grupy na kurs egzaminacyjny do Delfa B2, a o Atelier - nie wiem nic, z kolei w ELEA na Żoliborzu też nie mogą zebrać grupy na fransais des affaires a kurs niedrogo. W Instytucie Francuskim - drogo i nie można na raty. Chyba jednak pójdę do TFLS choć jest to ogólny kurs,to podręczniki są jak Kdo kursu egzaminacyjnego.
mnie raczej interesuje kurs ogolny. nie rozumiem na pewnym etapie juz nie ma ogolnych kursow tylko przygotowanie do certyfikatow a ja ich na razie nie chce zdawac. chce rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe dalej ogolnie. ja nie wiem z innych jezykow jest pelno ofert a z fr nie. czemu tak malo ludzi uczy sie fr :(.
ja sie zapisalam do Voila na kurs na poziomie b2 i jak patrzylam to mialam kilka grup do wyboru. zostalam zakwalifikowana na b2.2 wedlug testu a b2.1 wedlug mowienia,ale zapislam sie na na ten latwiejszy bo chcialam jeszcze wszystko pwtorzyc. na obu mialam miec zajecia z francuzka-marie (szkoda ze nie z jean-christophe, ktory mnie egzaminowal,byl boski :-). W mojej grupie byly 4 osoby tydzien temu, wiec pewnie jescze sa miejsca.
a tak wogole to szkola bardzo, bardzo sympa!

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe