akcent czy eurodialog w Łodzi?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! mam pytanko co sądzicie o tych dwóh szkołach?wybieram pomiędzy nimi, obie wydają mi sie ciekawe..ale mało opini znam na ich temat?moze chodziliście do którejś?jakie są wasze opinie?
mam dokladnie ten sam dylemat! tez wlasnie zastanawiam sie miedzy tymi dwoma szkolami...chodzilam kiedys do eurodialogu na niemiecki...i podobalo mi sie. aczkolwiek eurodialog nie jest tak znany. natomiast do alliance przychodzi wiecej ludzi z racji,ze dziala to przy uniwersytecie. nawet na mojej inauguracji pani prodziekan raczyla wspomniec o tej szkole. wiec sama juz nie wiem.... z jednej strony sklaniam sie ku alliancowi z drugiej eurodialog ma swoja atmosfere...wiec ktora wybierzesz? moze ty mi pomozesz :D
No ja jednak na eurodialog się zdecydowałam..mam nadzieje, ze to bedzie dobry wybór;)a Ty?jaka decyzja?i co za wydział jesteśrozumiem, ze pierwszy rok;)
a na jaki termin do eurodialogu? no ja wlasnie jeszcze nie wiem... :| czemu wybrałaś w końcu eurodialog? ja jestem z wydziału prawa i admin. ale i tak z pasujacych mi godzin musialabym wracac do domu bo nie ma sensu 3h po miescie sie włóczyć...pomóż mi!
no ja będe chodzić we wtroki i czwartki..do tej grupy srednio zaawansowanej..ona kończy o 21:0..ale tylko tak mi pasuje;)mozesz podzwonic po różnych szkołach, moze mają weekendowe kursy;)sprawdź też szustera;)to też dobra szkoła..dużo jest tych szkół, wiec napewno cos znajdziesz;)
no to ja do początkującej :) zapisalam sie jednak do alliance do p.Borciuch i jestem po pierwszych zajeciach i bylo bardzo fajnie :D wiec chyba juz decyzje podjelam :P
tak się składa, że p. Borciuch uczy też w Eurodialogu
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia