Kurs francuskiego w Tarnowie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy możecie mi polecić dobry kurs języka francuskiego w Tarnowie lub dobrego nauczyciela ze wskazaniem w jakim ośrodku językowym naucza, z uzasadnieniem opinii ?
bedzie ciezko.... sama jestem z Tranowa, obecnie po maturze, studentka filologi i ...., ale o kurs ciezko i o nauczyciela tez, wiem bo kolezanka z klasy szukala i skonczylo sie na tym ze wyladowala na korepetycjach w Krakowie, PWSZ organizuje kursy jezykowe, ale pewnie skonczy sie na braku chetnych, w Tarnowie bardzo malo osob uczy sie j.francuskego, okresl sie do czego potrzebujesz kurs, podam Ci tytuly ksiazek , powiem co i jak (z wlasnego doswiadczenia) i bedziesz mogl / mogla obejsc sie bez kursu i koreptycji (pojsc w moje slady:P) moj nr [gg] , pozdrawiam:)
http://www.pwsztar.edu.pl/viewpage.php?page_id=56
Witam,
dziękuję Ci za odp., po dłuższych przemyśleniach coraz bardziej skłaniam się do podjęcia samodzielnej nauki w oparciu o kurs Parle avec nous (posiadam wersję kasetową oraz wersję z supermemo). Z rozmów które przeprowadziłem w kilku ośrodkach w Tarnowie (AXON, TEDDYBEAR, NEWPROGRESS ORAZ PWSZ) wynika że uruchomienie kursu warunkowane jest ilością chętnych (minimu 4 osoby np. w AXON) przy czym wszędzi byłem zapisywany jako pierwszy, a w PWSZ kurs ma przygotowywać doegz. wstępnych na romanistykę na uczelni co mnie nie interesuje. Chętnie dowiem się z jakich podręczników korzystałaś i jaki podręcznik do gramatyki fran. polecasz. Na GG skontaktuję się z tobą jak sobie konto tam założę.
Gdzieś tutaj na forum przeczytałem dobre opinie o podręczniku M.Szypowskiej Franc. dla początkujących, a do gram. repetytorium Wyd. Lektorklett. Znasz ten podręczniki? jaka masz o nich opinię?
Aha , nie napisałem na jakim jestem poziomie. Otóż zaczynam, choć parę lat temu uczęszczałem przez rok na kurs francuskiego dla początkujących i miałem b.dobrą nauczycielkę w MWSE (niestety nie organizują tam kursu) lecz wiedza wywietrzała, zostały notatki i podręcznik Cafe Crem
Pozdrawiam
nie wiem czy kupowanie podrecznika to dobry wybor, warto samodzilenie podzielic sobie czas przeznaczany na nauke:
* do gramtyki na poczatke tlyko i wylacznie Gramatyka francuska dla młodzieży. Bescherelle Junior
* w biblotece na straszica tam w dziale jezykowej jest ksizka "wymowa francuska" antoniego patkowa, swietna do nauki wymowy
* do nauki slownictwa polecamam 2 pozycje polaczyc w 1 tj flownik tematyczny j.francuskeigo wydawnictwa wargos (swietnie zrobiony tlyko nie ma fonetyczneog zpaisu wymowy) dlatego proponuje zapupic slownik polsko-francuski, francusko-polski gdzie sa zapisy fonatyczne i slowek uczyc sie z tematycznego a wymowy nowopoznanych ze zwyklego slownika
* w czytelko PWSZ jest bardzo iwele podrecznikow i ksizek (tam rowniez jest filologia od poziomu podstawowego wiec ksizaki sa adekwatne do wszystkich poziomow)
* jeski chcesz jakis kurs auto to wypozycz sobie w tej jezykowej wypozyczalni na staszica (wjescie od biblioteki dla doroslych) wypozyczaja, filmy , kasety itp.
Narazie to tyle, jak cos sobie rpzypone to dam znac:)
hej, czy nadal szukasz nauczyciela francuskiego ? Jeśli tak to napisz do mnie [email] Pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa