Szkoła w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Odświeżam temat. Jaką szkołę polecilibbyście do nauki francuskiego. Jestem na poziomie podchodzącym pod B2. Nie zależy mi na zdobyciu certifikatu, ale raczej na czystej nauce.
ja tradycyjnie polecam Voila :-) Chodze tam juz od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona. zawsze trafialam na fajnych i kompetentnych lektorow, lubie atmosfere szkoly i to, ze w wyjatkowych sytuacjach zawsze szkola dostosowuje sie, a to wazne,bo jak chodzilam kiedys na angielski to bylam traktowana tasmowo, jak petent.
Zastanawiam się pomiędzy Voila, L'atelier a L'Espace.
hej. ja polecam szkołę na chmielnej l'Atelier de francais. Teraz jestem na kursie wakacyjnym i mam trzy osoby w grupie. 4 razy w tygodniu po 2,5h. Kosztuje 800zł. Jakby ktoś chciał zapisać się na 4 semestr w sierpniu to zapraszam
L'atelier bazuje głównie na komunikacji i mówieniu. Ja po roku nauki jestem w stanie dogadać się na całkiem niezłym poziomie
ja zapisalam sie do VOILA na żurawiej. to już kolejny kurs u nich i jest naprawdę super. co najważniejsze nauka idzie naprawdę szybko, widzę postępy z dnia na dzień, a nie muszę wkładać w to mega wysiłku, lektorka sama wbija nam wszystko do głowy :-))))
Widze, ze coraz wiecej postow pisanych na zlecenie, czyli tzw. marketing szemrany.
Temat przeniesiony do archwium.