FFB- szkoła językowa w Bordeaux

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Chcę się podzielić doświadczeniem z kursu francuskiego w szkole językowej- FRENCH FACTORY Bordeaux. Czytałam wcześniej różne pozytywne opinie i rzeczywiście były trafne.
Przyjechałam do Bordeaux z mężem i bez znajomości francuskiego, co stanowiło spory problem. Szukałam odpowiedniego kursu, porównywałam różne oferty i jestem bardzo zadowolona z wyboru półintensywnego kursu (3h/dziennie) w FFB. Choć na początku było to trudnością i trochę męczące- aktywne uczestniczenie w zajęciach, gdzie nonstop lektor mówi tylko po francusku, było to z korzyścią dla mnie, bo szybko się „osłuchałam”. Dzięki temu przełamałam pierwsze opory językowe, teraz dużo łatwiej mi się odezwać i rozumieć, załatwienie podstawowych rzeczy nie stanowi już wielkiego problemu. I choć do płynności komunikacyjnej mi jeszcze daleko, to dzięki kursowi życie można powiedzieć, że stało się łatwiejsze.;)
To, co jest dużą zaletą zajęć w tej szkole to małe grupy (u nas były 2 osoby)- praca w nich jest bardziej efektywna i dużo mniej stresująca;), poza tym program dostosowywany jest do bieżących i indywidualnych potrzeb uczestników, co jest bardzo praktyczne. Dla mnie istotne też było to, że zajęcia były bardzo ciekawe i urozmaicone pod względem rodzaju zadań, ćwiczeń etc., w porównaniu z kursami językowymi, które miałam okazje robić wcześniej. Nie nudziłam się i wysoko oceniam kreatywność i zaangażowanie lektorki. Nie mogę też nie napisać o bardzo sympatycznej i ciepłej atmosferze, która panuje w tej kameralnej szkole. :)
Jest też położona w centrum miasta, co ułatwia komunikacje.

Dla szukających dobrego kursu językowego w Bordeaux- szczerze i z przyjemnością polecam FRENCH FACTORY Bordeaux!
Witam serdecznie. Czy orientuje się Pani może ile kosztowałby intensywny, miesięczny kurs francuskiego w Bordeaux w przeliczeniu na polskie złote? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam.