Pole Emploi

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
Mam prawie komplet poszukuje 1 osoby potrafiącej porozumieć się w języku francuskim, chodzi o rozmowy z kontrahentami, wyjazd w sobotę z rana. e-mail kierować pod [email]
Jestem ze Śląska, mam samochód, wybieram się na winobranie, szukam osoby ze znajomością francuskiego i podziału kosztów, a nawet tylko do wymiany informacji o terminach i terenach "winobraniowych". Proszę o kontakt na maila [email]
Witam,szukam pracy przy winobraniu ale nie znam języka co utrudnia porozumienie się. Jeżeli ktoś szuka osób chętnych do wspólnego wyjazdu to chętnie skorzystam. Jestem osobą spokojną, poukładaną,bezkonfliktową i bez nałogów. Mieszkam w Sierdzu Mój mail [email] Pozdrawiam. Izabela
Już dawno po winobraniu, więc zamykam temat. :-)
Nie piszcie do mnie na adres mailowy, gdyż go skasowałem, ani też na ten z tej strony. Niestety nie ma opcji skasowania konta (mam nadzieję, że w przyszłości autor strony się postara i będzie), więc pozostaje mi umieścić tylko krótkie info.

Pozdrawiam i powodzenia na przyszłorocznym winobraniu. :-)
Nie piszcie do mnie na adres mailowy, gdyż go skasowałem, ani też na ten z tej strony. Niestety nie ma opcji skasowania konta (mam nadzieję, że w przyszłości autor strony się postara i będzie), więc pozostaje mi umieścić tylko krótkie info.

Pozdrawiam i powodzenia na przyszłorocznym winobraniu. :-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna

 »

Le francais juridique