pobyt we francji

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanie,chcialabym na wakacjach zrobic wypad do francji,konkretniej do paryza, czy ktos sie orientuje czy musze miec jakas wize i gdzie mozna zarezerwowac sobie jakies przyzwoity hotel,pensjonat albo cos takiego ale za dobra cene, chyba ze ktos slyszal o jakiejs dobrej ofercie wycieczke zorganizowanych to tez prosze o odp,dziekuje:)
Cześć. Byłam we Francji jakiś czas temu. W samym Paryżu Polskie Siostry zakonne prowadzą coś w rodzaju domu starców, wynajmują tam również pokoje dla turystów, osob mieszkających tam praktycznie się nie widuje. Myśmy mieli w cene wliczone noclegi i posiłki i był to bardzo dobra oferta. Siostry nie są bardzo zachłanne i bardzo chętnie przyjmują Polaków. Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnych namiarów, ale myślę, że jak się zainteresujesz, to znajdziesz. Życzę powodzenia
Od kilku lat organizuje niewielkie grupy-fajne wyjazdy do Paris i Cote d,Azure.
Jestem pilotka wycieczek i uwielbiam te regiony.
Przykladowo za nocleg w apart z kuchnia Nicea Antibes placisz -ze mna 400-500zl za tydzien,zalezy od terminu. Jest wiele opcji.Paryż także.
Od 23.czerwca do 12 lipca jestem w Nicei i przyjmuje grupy -zalatwie nocleg,przejazd i pokaze duzo przepieknych i ciekawych rzeczy!! kontakt email [email] a Bientot!!!Tego nie ma w żadnym biurze podrózy.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa