Szukam pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!!:))Prosze o pomoc!Jestem studentka AE i poszukuje pracy na wakcaje we Francji - najlepiej w hotelu,restauracji badz przy zbiorze jablek itp.Jezeli ktos moglby mi pomoc,to bylabym bardzo wdzieczna.Z gory dzieki,moj [email]
Witam!Jesli mowisz choc troche po francusku, przejrzyj strone ANPE (oficj.strona francuskiego biura pracy) www.anpe.fr, albo www.emailjob.fr.
Pozdrawiam:@
Dzieki!juz przegladalm tą strone,tylko nie jestem pewna czy ja jako Polka moge zglaszac sie do tych pracodawcow którzy tam zamieszczaja swoje ogloszenia.Czy ta strona nie jest tylko dla osób mających obywatelstwo francuskie?pozdrawiam:))
czesc; nie sadze, zeby tak w istocie bylo. Jesli znajdziesz pod ogloszeniem adres pracodawcy, nie musisz sie obawiac, ze nie jestes Francuzka. Nalezymy przeciez do UE. Bardzo wielu cudzoziemcow przychodzi tam kazdego dnia & sprawdza oferty pracy. Zajrzyj jeszcze na strone emailjob (naprawde bardzo dobra strona) albo http://www.contact-emploi.com, albowww.keljob.com
Pozdrawiam@ & owocnego szukania
Dziekuje bardzo za pomoc!pozdrawiam :))
Witam.Bardzo dobry serwis z ogłoszeniami o pracy, to www.petitesanonnces.fr. Możesz też próbować na wanadoo.fr
Pozdrowiam i życzę powodzenia.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa