czy ktoś mieszka na południu Francji - Nicea?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, za kilka dni wyprowadzam się do Cagnes sur mer koło Nicei. Chciałabym poznać kogoś, kto tam mieszka na stałe i dowiedzieć się, jak mu się podoba:-) Piszcie tutaj, jeśli chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami z pobytu na południu, może opis jakiś ciekawych miejsc?
ja coprawda nie mieszkam w Nicei, ale przebywalam tam przez jakis czas.to bardzo piekne miasto. duzo turystow, a ludzie wydaja sie bardzo mili. nie wiem czy tylko ja mialam szczescie, czy rzeczywiscie tak jest, ale ludzie bardzo nam pomagali- zupelnie bezinteresowanie. bylo super!
czesc.mam dramatyczna sytuacje tzn.4.11.07r przybywam do nicei i nie mam gdzie mieszkac,czy masz moze jakies lokum do wynajecia lub namiary gdzie moge znalezc jakis pokoj.wiesz na jakiej ulicy jest polski kosciol.prosze o odpowiedz na emaila [email] o mnie na www.dobraopcja.pl/MarcinNowak
pozdrawiam i dzieki wielkie
hej,mam na imie kamila, szkoda, ze dopiero teraz jedziesz do cagnes sur mer, ja wlasnie stamtad wyjechalam, niecaly miesiac temu...tez mieszkalam w cagnes...ale teraz sie przenioslam do aix en provence.bylam tam operka u rodziny francuskiej, ale zrezygnowalam, bo rodzina mi nie przypasowala do gustu i podziekowalam...
jak chcesz ze mna pogadac na temat cagnes sur mer albo masz jakies pytania to pisz na gg, na pewno ci opdowiem:1446827
tak ogolnie cagnes sur mer jest spoko, ladne miejsce, ale nie ma tam nic do robienia...jesli chcesz sie gdzies wybrac to tylko do nicei, jest bardzo niedaleko,tylko 13 km, jak jedziesz pociagiem to w 10 min jestes na dworcu glownym w nicei.
pozdrawiam i czekam na odp na gg jak chcesz.
3m sie
Zajrzyj na www.lazurowewybrzeze.blog.onet.pl Tam znajdziesz masę informacji o regionie, do którego się wybierasz. Są tam zdjęcia, opisy miejsc, porady etc.
Pozdrawiam,
Fran
Witam. Wlasnie wrocilam z Cagnes sur mer. Ogolnie wrazenia bardzo pozytywne, poniewaz ludzie sa tam niesamowicie inni. Czuc spokoj i luz. Jest to natomiast miejsce wymarle noca, na to radze uwazac...
Ja natomiast wracam tam 1go lipca na stale wiec bardzo chetnie sie wtedy spotkam.

Pozdrawiam Ania
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka