poszukiwana au pair

Temat przeniesiony do archwium.
hej! pilnie poszukiwana au pair w okolice Grenoble (Bourg d'Oisans). Rodzinka sprawdzona przez wiele polskich au pair w tym mnie ;) 2 dzieci Candice (8) Tristan (6) oboje chodza do szkoly wiec nie ma nawalu pracy ;) rodzina posiada konia, wiec wszystkim amatorkom jazdy konnej goraco polecam! kontakt (po francusku) [email]
hej jestem zainteresowana Twoja oferta pracy. wyslalam emaila po francusku na podany emeil ale chcialam sie czegos wiecej dowiedziec od Ciebie o tej rodzinie np co nalezy do Twoich obowiazkow i ile wynosi kieszonkowe.Jak mozesz to napisz mi cos wiecje o tej rodzince na moj emeil [email] bede wdzieczna.pozdrawiam
witam.jestem zainteresowana praca jako fille au pair.pilnie poszukuje rodzinki we francji.wlasnie wrocilam po 1,5 roku z francji i chcialabym tam powrocic.jezyk nie jest problemem,opanowalam go w dosc dobry sposob.prosze o kontakt [email]
pilnie poszukiwana od zaraz au pair do dwojki dzieci, ktore zostana adoptowane w przyszlym tygodniu z Kambodzy. rodzice sa lekarzami i na stale mieszkaja w departamencie Ardeche (jeden z najbardziej malowniczych)i wiele podrozuja - wiec mozna z nimi zobaczyc niezly kawalek swiata. Poszukuja swojej pierwszej au pair na conajmniej rok. Praca calkowicie legalna to znaczy status au pair zarejestrowany we wszystkich instancjach. jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt choc nie posiadam zbyt wielu dodatkowych informacji - sa to znajomi rodziny u ktorej ja pracowalam. Z tego co ich znam warci polecenia! kontakt tylko na maila: [email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Kultura i obyczaje