ktos z Aix en Provence lub okolic??

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc wszystkim!!
mam pytanie:mieszka ktos w okolicach Aix en provence lub w najgorszym wypadku w marsylii??szukam nowych znajomych, wiem ze jest w tych regionach nawet sporo polakow, ale nikt sie nie odzywa...jestem kamila, mam 19 lat,mieszkam w Aix, chetnie poznalabym kogos z kim mozna wyjsc na kawe czy na impreze...piszcie!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
Witam, od pewnego czasu zastanawiam sie nad przeprowadzka z Paryza do Aix. Napisz mi prosze czy latwo tam znalezc prace, jak tam sie zyje, czy jest wielu Polakow. Jesli zdecyduje sie tam zamieszkac to moze kiedys sie spotkamy:-)))). Pozdrawiam serdecznie.
hej, no powiem ci ze co do pracy to nie wiem za bardzo bo ja pracuje jako fille au pair, takze mozna powiedziec ze to nie praca...co do zycia w aix to jest spoko, jest bardzo ladnie i przede wszystkim bardzo cieplo, rzadko co pada...polakow jest tez troche, istnieje nawet polska organizacja, sa organizowane polskie msze co 2 tyg w kosciele, tam najczesciej poznaje sie polakow, ale tez i francuzow...jest ogolnie fajnie, tyle ze drogo dosyc, jesli chce sie cos kupic w przystepnej cenie trzeba jechac raczej do marsylii, tam sie bardziej oplaca...jak masz jakies inne pytania pisz na moje [gg] albo na maila: [email]

« 

Inne

 »

Pomoc językowa