slub:-)

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem od 2 lat w zwiazku z Francuzem i zamierzamy wziasc slub cywilny we Francji, czy moze mi ktos napisac co jest dokladnie potrzebne ile sie czeka i czy po slubie bede mogla legalnie tu przebywc i pracowac no i jak z obywatelstwem? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Gratuluje :) Bardzo duzo razy poruszany byl ten temat, wpisz prosze w wyszukiwarce -slub z francuzem- i wszystkie posty z odpowiedziami pojawia sie. Pozdrawiam.
Dziekuje serdecznie za gratulacje, rzeczywiscie co do papierow zasiegnelam juz 'jezyka' ale czy zmieni sie cos w prawie pozwolenia na prace?Ogolnie chodzi mi o to czy to cos ulatwi w zwiazku z papierami itd? Jeszcze raz z gory dziekuje za odpowiedz:-)))
Tutaj Ci juz nie pomoge, my 5 dni po slubie( we Fr ) wyjechalismy z Fr wiec nawet nie maialm okazji dowiedziec sie czy jest latwiej, mam nadzieje ze tak bo przed slubem byla wielka masakra!!! Pozdrawiam.
obywatelstwo po 4rech latach malzenstwa(po przejsciach jakichs testow oczywiscie!!!wiec to nie takie latwe jak sie wydaje )
ile sie czeka na carte de sejour?jesli od 2och lat mieszkasz we fr razem z nim i macie dowody na to,np wspolne rachunki itd,bez problemu dostaniesz karte z pozwoleniem na prace na 5 lub 10lat.powodzenia!!!to tez zalezy wszystko od przfektury,a wierz mi ,ze kazda ma "swoje "prawa.nie beda chcieli ci dac,to nie dadza.badz optymistycznie nastawiona!!ja rok sie staralam o karte,az w koncu ja mam.tylko ze ja po pacsie i 3lata razem.noi karte dostalam na rok odnawialna co roku,a za rok mamy slub,wiec mam nadzieje ze dostane na dluzszy okres.
oczywiscie po slubie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia