chcę wyjechać jako au-pair-jakie biuro polecacie?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym wyjechać do Francji lub Belgii jako au-pair.
Jakie biuro polecacie?
Mój [email]
Pozdrawiam i dziękuję za informację
ja znalazłam rodzinę przez stronę internetową. a jest ich sporo: aupair-world, aupair-options, greataupair i inne. 2 lata temu Pani z francuskiej agencji Au-pair Azur pomagała mi w znalezieniu rodziny, ale bezskutecznie. czasami głupio mi było odmawiać po raz kolejny, ale co skoro cały czas te rodziny, które mi plecała były nietrafione.
mając więc jako takie porównanie, zdecydowanie bardziej wolę szukanie rodziny na własną rękę przez strony internetowe, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku i ograniczonego zaufania.
Euphorie, a jak ustalilas z rodzina kwestie zarobkow? Oni Ci zaproponowali jakas sume, a Ty sie zgodzilas, czy moze napisalas, ze chcialabys wiecej?
rodzina z góry wysuwa swoją propozycję zapłaty. myślę jednak, że warto polemizować, jeśli Ci nie odpowiada. ja pytam prosto z mostu (oczywiście nie przy pierwszej wiadomości).
w moim przypadku ustaliliśmy, że za pomoc przy sprzątaniu czy prasowanie dorzucą mi dodatkowo parę euro, bo generalnie moje zajęcie główne, to zajmowanie się dziećmi. co innego, jeśli rodzina z góry zaznacza, że w wynagrodzenie wliczone jest jeszcze menage, wtedy raczej na coś dodatkowego z tego tytułu nie ma co liczyć.
myślę, że skrępowania możesz spytać, czy pokryją np. połowę kosztów podróży.
Boję sie szukać rodziny na własną rękę, dlatego wolałabym wyjechać przez biuro tylko nie wiem przez które. Wydaje mi się, że jest to bezpieczniejsze.
Pozdrawiam

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia