au pair Paryż wakajce 2009

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Obecnie mieszkam we Francji, pracuje jako au pair w mieście Senlis (Picerdie), 20 minut od Paryża. Niestety, pod koniec maja musze wrócić do Polski. Rodzina, która jest fantastyczna :), szuka więc kogoś na moje miejsce od początku czerwca. Prosili mnie abym im pomogła i zamieściła ofertę w internecie (zależy im na polce, przede mną również pracowała u nich polka).

Rodzina składa się z 5 dzieci(18 i 16 lat dziewczyny, 12 10 i 4 chłopcy), ale trzeba zajmować sie tylko 4latkiem, który jest kochany. Rodzina daje do dyspozycji samochód, własny pokój i 400euro na miesiac (na własne wydatki).
Ja jestem bardzo zadowonona, juz po 2 miesiącach nie ma żadnego problemu z dogadaniem się!

Jeżeli jest ktos zainteresowany piszcie! Odpowiem na wasze pytania. moje [gg] , mail [email]
Ala :)
Hej.
A na ile oni szukają opiekunki?
Bo ja mogłabym rozważyć, ale jedynie na wakacje, bo potem mam normalnie studia. Obecnie jestem w Paryżu na Erasmusie, ale na uczelni mam strajki, więc obawiam się, że możliwość porządnego doszlifowania francuskiego będzie raczej ograniczona, dlatego rozglądam się za innymi możliwościami, np wakacyjnymi.

Pozdrawiam

Ania 22
Cześć Lady Magbet,

Jestem studentką IV roku Stosunków Międzynarodowych i na wakacje wybieram się do Paryża.
Problem u mnie jest takiej materii, iż dostałam staż w polskiej ambasadzie, w której pracować muszę od pn do pt 9-16. Dltego ciężko mi znaleźć pracę jako au pair - w sumie na popołudnia.
Myślisz, że jest to możliwe. Ambasada nie płaci nic za moją pracę wiec utrzymanie się w Paryżu będzie dla mnie nie do przebrnięcia.
W Paryżu będę od 10 lipca do końca sierpnia.
Bardzo dziękuję za jakiekoliwek informacje. W zeszłym roku pracowałam już u francuskiej rodzinki, ale nie chciała mi dać referencji z obawy przed tym, że ni epracowałam jakby legalnie, ze nikt z urzędu nie wiedział i się bali...Byli konserwatywni dosyć.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,

Justine.
tzn makabret :)
Faktycznie będzie problem ze znalezieniem czegoś, szczególnie w wakacje, gdy dzieci są cały dzień w domu. Ale we Francji popularny jest babysitting, spróbuj poszukać ofert, być może się uda :)
Witam serdecznie,
postanowiłam napisać, ponieważ jestem zainteresowana wyjazdem jako opiekunka. We Francji jako fille au paire byłam już cztery razy. Mam bardzo dobre relacje z dziećmi. Niestety,będę dopiero dostępna od lipca.Obecnie kończę studia.
Bardzo chętnie udzielę szczegółowych informacji jeśli Twoja oferta jest nadal aktualna.
Hej a mogłabym się dowiedzieć kiedy składałas podanie o praktyki w Ambasadzie?Bo jestem zainteresowana:)
ta oferta jest nieaktualna juz, ale polecam stronke http://www.aupair-world.net . Zalozylam konto, a po kilku dniach mialam juz kilkanascie ofert, skontaktowalam sie z jedna i po kilku dniach bylam juz w Paryzu :) moja kolezanka w kilka dni znalazla rodzinke i jutro leci do Irlandii
Alice, a mozesz po krotce opisac, co napisalas w profilu, ze tyle rodzin sie z Toba skontaktowalo?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego