une fille ou pair 2009!

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
I te rodzinki moich koleżanek to nie przez agencje
Dzięki.Rozumiem,też uważam że z agencja jest pełno zalatania,ale czasem trzeba z niej skorzytstać i zasilić...ktoś musi.... :)Jestem ciekawa takie mieszkanie "studio" w Paryzu drogo wychodzi ? A Te Twoje kolezanki uczeszczaja nadal do szkoły fr,czy to juz ich nie dotyczy :D Pewnie nie.opanowały fr.:D? Jesli tak,to rodzinka oplaca nauke ?Czy z tej 'wyplaty'same to robia/robiły? Pozdrawiam po raz.. :)
Hej .. to jedna studiuje w Paryżu .. a druga chodziła przez dwa lata na kurs przy Sorbonie z fr. i rodzinka jej płaciła za to . Bo z tego co słyszałam w zeszłym roku to oni zatrudniając 'au pair' studentkę czy osobę która się uczy dostają dotacje czy coś w tym stylu od Państwa. a mieszkanie mojej koleżanki kolo wieży ok 21m^2 to jest warte ok 700e miesięcznie .. ale można coś znaleźć za 450e czy nawet widziałam jakieś "norki" za 300 ( to też zależy od miejsca , od dzielnicy).
Hej,no to nieźle :) Ach wieża... ;D A z takiego kursy wiesz może koleżanki zadowolone,dużo się za taki płaci ? Jestem też ciekawa: ile kosztuje taki bilet na metro,jesli mowa o finansach już^^? I jeszcze jakieś może ważne kwestie dotyczace au pair przychodza Ci do głowy,temat został zalozony z myśla o wyjezdzie w formie au pair.. widzę ze Ty już takie wyjazdy odbyłas,i masz spore doswiadczenie..może podzielisz się jakimiś radami:)?? Pozdrawiam po raz..dziękujac ;)
HEJ ;) JAK chcesz mogę Ci jeszcze co nieco powiedzieć a propos au pair czy udzielić rady co do rodzin ...
Moje [gg]
lub mail: [email]
Ja własnie mam dopiero wysłac te wszystkie dokumenty... ale nie wiem czy nie za pozno:/ i czy w ogole dam sobie rade z Tym jezykiem... ale wydaje mi sie ze spróbowac zawsze warto :) pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna