pozwolenie na pobyt (demande de titre de sejour)

Temat przeniesiony do archwium.
czesc! Mam na imie Maxymilian mieszkam 38200.Dziekuje WSZYSTKIM! za wpisy , porady i opinie dotyczace zycia we Francji.To forum jest dla mnie i mojej zony bardzo cennym zrodlem informacji o Francji i jak ulozyc tutaj sobie zycie.Po 20 latach zycia w Canadzie przenioslem sie do Francji. Jak na razie uwazam to za jedna z moich najlepszych decyzji zyciowych. Jestesmy tutaj szczesliwi i nawet "slynna" biurokracja francuzka nie jest w stanie "zmacic" naszego szczescia..Bardzo prosze o opinie na temat : czy sa praktyczne i dorazne korzysci dla nas Polakow z posiadania "TITRE DE SEJOUR"? Mjescowa prefektura zapewnia mnie , ze to pozwolenie pobytu ZUPELNIE nie jest mi potrzebne i PRZYDATNE do zycia we Francji..poniewaz jestem Polakiem wiec EC & itd.itd.Bardzo prosze o wasza opinie na ten temat. Maxymilian
to zalezy co chcesz tu robic to znaczy w jakim zawodzie pracowac i czy bedziecie sie starac o dodatki na mieszkanie, dzieci etc
jest taka rubryka porady prawne w glosie katolickim mozesz tam zajrzec
www.glos-katolicki.fr
Dziekuje za uzyteczny link.Mam zamiar otworzyc tutaj maly sklep z antykami i srvisami artystycznymi i wystroju wnetrz.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie