przesylanie pieniazków we FR

Temat przeniesiony do archwium.
Salut,
Czy ktos moze wie, jak moge przeslac pieniażki będąc we Francji na francuskie konto,
tylko:
- ja nie mam swojego konta
- z tego co wiem, z poczty tu sie nie przesyła pieniążków
- paypal'a także nie mam
- karty Visa, Mastercard itd. także nie.

Czy istnieje jakis sposob, np pojscie do zwyklego banku, czy cos???
hej, a sprobuj isc do banku i przeslac przez Western Union (Czym jest Western Union?

Jest to posiadająca już 150 - letnią tradycję amerykańska firma notowana na giełdzie w Nowym Jorku. Za pomocą zbudowanej przez nią w 200 krajach świata sieci 245 000 placówek można szybko i jak zapewnia firma tanio przekazywać pieniądze osobom znajdującym się w innym kraju niż nadawca. Nie trzeba przy tym posiadać konta w bankach. W Polsce sieć Western Union liczy sobie 1370 placówek i opiera się głównie na oddziałach BZWBK S.A., BPH S.A., BPS S.A. Usługi Western Union dostępne są również w niektórych kantorach wymiany walut i w wielu SKOK-ach.)

ps. tylko oplata za taki przelew wzrasta wraz z wartoscia kwoty jaka chcesz przeslac i sa to dosc wysokie sumy ^^


pzdr
No tak, jest taka mozliwosc tylko WU narzuca oplate i z tego co pamietam to nie mala. Wiec, sprawdz, w jakim banku znajduje sie konto, na ktore chcesz przeslac pieniadze. Potem idziesz do tego banku z gotoweczka, i tyle. Pieniadze sa na koncie jeszcze tego samego dnia!
I to jest fakt, bo robilam tak przez trzy miesiace za nim nie mialam konta i placilam za mieszkanie.
Pozdrowionka

« 

Programy do nauki języków

 »

Brak wkładu własnego