AU PAIR NA ZASTEPSTWO POSZUKIWANA :)

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem au pair u WLOSKO-FRANCUSKIEJ rodzinki w LUKSEMBURGU.
Mimo ze Swieta swietnie sie tu zapowiadaja, chce spotkac sie tez z moja
rodzina, a szczegolnie spedzic Sylwestra z chlopakiem, bo naprawde
ciezko rozstawac sie na tak dlugo. Stad wiec moje pytanie, czy jest tu ktos, kto chcialby sprobowac zycia au pair na 2 tygodnie? Mniej wiecej 21.12.09. -
04.01.10


Rodzinka jest super, mlodzi, bardzo mili, zawsze pomocni. Jesli
potrafisz porozumiec sie w jezyku francuskim, wloskim czy angielskim -
na pewno sie zrozumiecie ))


Jesli Ci sie spodoba, bedziesz miala tu juz miejsce, kiedy skonczy sie moje operkowanie w kwietniu :) Mysle, ze to super sprawa sprobowac, szczegolnie jesli chceszwyjechac pierwszy raz, nic nie ryzykujesz, a mozesz zyskac wiele: pocwiczyc jezyk, poznac zwyczaje wloskie i francuskie, zobaczyc Luxemburg i znalezc miejsce u super rodzinki od kwietnia!


Wiecej odpowiem na konkretne pytania, ale w skrocie: rodzinka jest bardzo mloda, bedziesz sie czula jakbys mieszkala z dobrymi znajomymi niz z host-parents ;) Jest dwojka chlopcow: 14 miesiecy i 3 latka, opiekujesz sie tym pierwszym, drugi chodzi do przedszkola, odbiera go babysitter i zostaje 2 godziny do powrotu rodzicow. W Swieta przez kilka dni moze nie byc przedszkola, ale to chyba nie problem? W nich zakochasz sie od pierwszego wejrzenia kiedy tylko wysle Ci zdjecia, tacy slodcy!!!
O sprzatanie czy inne takie rzeczy sie nie martwisz oczywiscie, bo maja dziewczyne, ktora sprzata.
Jesli nie bylabym teraz au pair, sama skorzystalabym z takiej oferty, bo to naprawde super doswiadczenie, a Wy co myslicie?


A jest tez mozliwosc, ze Swieta spedzicie we Wloszech (czego mi najbardziej szkoda, bo to Sycylia!!!)


Nie bede sie wiecej rozpisywac ;) Czekam na pytania :D
Pozdrawiam Was cieplutko :*
Aa moj mail:
[email]
:)
Hej, jestem zainteresowana tą ofertą, pytań mam pewnie mnóstwo, ale póki co zostawiam moje gg z nadzieją na kontakt (5840338) i pozdrawiam serdecznie :)
a ok nie zauważyłam, wyśle Ci w takim razie mejla ;)
Jednak miejsce sie zwolnilo, wiecjesli ktos bedzie zainteresowany, prosze pisac :) AKTUALNE :)