Niania Ibiza Korsyka

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
Mam na imie Kinga od 4 miesiacy mieszkam z francuska rodzina w Washington gdzie
opiekuje sie 2 chlopcami - 8 miesiecy i 4 lata.
Chlopcy sa dziecmi, ktore nie sprawiaja problemow, sa posluszni i naprawde kochani.
Niestety z powodow prywatnych nie moge zostac z ta rodzina dluzej niz do 15 czerwca, dlatego tez w imieniu matki dzieci szukam kogos na moje zastepstwo. Chodzi o 2 tygodniowa opieke nad dziecmi, tydzien na Korsyce, tydzien na Ibizie.
Prosze o maile od dziewczyn ktore opiekowaly sie juz dziecmi za granica, referencje telefniczne wymagane w jezyku francuskim badz angielskim.
Nie interesuja nas oferty dziewczyn bez doswiadczenia gdyz okres pracy jest bardzo krotki, potrzeba wiec osoby ktora ktotko mowiac zna sie na rzeczy.
[email]

Pozdrawiam i jezeli jestescie zainteresowane podeslijcie krotki list motywacyjni z referencjami rodziny z ktora mozemy sie skontaktowac.
P.S. Wymagany dobry poziom angielskiego badz francuskiego
podeslijcie krotki list motywacyjny

Ludziom to sie w glowach przewraca. Nie dosc, ze szukaja taniej sily roboczej wsrod Polek, zamiast wynajac prfesjonalna nianie, to jeszcze zycza sobie listu motywacyjnego, w ktorym kandydatki maja pisac, jak to marza o pracy za 300euro. Powiedz swojej rodzince, aby zeszla na ziemie.
Owszem, zgadzam sie z Toba, ze bycie fille au pair nie zapewni Ci luksosow w zyciu. Aczkolwiek jest wiele dziewczat, ktore podobnie jak jak, dzieki wlasnie pracy jako au pair zobaczyly ladny kawalek swiata nie inwestujac w to wiele wlasnych pieniedzy. Fille au pair w dokladnym znaczeniu tego slowa, to ktos kto przybywa z innego kraju, opiekuje sie dziecmi i dzieki temu zdobywa wiedze jezykowa i kulturowa. Jest to cos na zasadzie wymiany, lecz faktem jest ze jednym sie to podoba bardziej a drugim mniej.
Co do mojego ogloszenia, praca polega na opiece nad dziecmi tylko podczas 2 tygodni. Rodzina w tym czasie ma wakacje, wiec oplata przelot do Paryza, nastepnie na Korsyke i Ibize.
Zrobilam literowke w ostatnim zdaniu, poprawiam sie zeby nie bylo natychmiast negatywnych komentarzy.
Rodzina oplaca przeloty do Paryza, na Korsyke i Ibize.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Programy do nauki języków